TENİS TURNUVASI ÖDÜL TÖRENİ GERÇEKLEŞTİRİLDİ

MESİAD Başkanı Adnan Gündoğdu ve Yönetim Kurulu Üyeleri, Mersin Valisi Ali Hamza Pehlivan’ın eşi Yıldız Pehlivan’ın öncülüğünde; 8 Mart Dünya Kadınlar Günü vesilesiyle başlatılmış olan Tenis Turnuvası ödül ve kupa törenine katıldı.

Mersin Valiliği Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü ile Gençlik Hizmetleri ve Spor Kulübü işbirliği ve koordinasyonunda ,sponsorluk sağlayan firmaların katkılarıyla düzenlenen “Kadınlar Günü Tenis Turnuvası”nın ödül töreni Mersin Tenis Kompleksi‘nde gerçekleştirildi.

Programda konuşma yapan Vali Pehlivan, sporun insan yaşamındaki yeri ve önemini vurguladı, Kadınlar Günü vesilesiyle başlatılmış olan tenis turnuvasına katılan başta kadın sporcular olmak üzere bütün sporcuları tebrik etti, turnuvanın yapılmasında emeği geçen kişi ve kurumlara teşekkür etti. “Gençlik ve Spor Bakanlığımızın yatırımları sayesinde spor altyapısı ziyadesiyle güçlü olan ve sahip olduğu tesislerde giderek artan ulusal ve uluslararası organizasyonlarla bir spor şehri olan Mersin İlimizde her geçen gün daha fazla spor faaliyeti yapılarak, daha fazla çocuğumuz ve gencimiz, her yaşta vatandaşımız sporla tanışmaya devam edecektir.” dedi.

Turnuvaya öncülük eden Yıldız Pehlivan’a katkılarından dolayı dernek başkanı Gençlik Hizmetleri ve Spor Kulübü Başkanı Nurcan Avcıbaşı tarafından teşekkür plaketi takdim edildi.

Vali Pehlivan ve eşi Yılıdız Pehlivan, “8 Mart Dünya Kadınlar Günü Tenis Turnuvası’nda dereceye giren sporculara ödül ve kupalarını takdim etti.

Düzenlenen turnuvaya; Kadınlar Teşvik, Erkekler Teşvik, Kadınlar Master, Erkekler Master, Kadınlar A, Erkekler A, Kadınlar B, Erkekler B, Çift Kadınlar, Çift Erkekler, Karışık Çiftler, Open Kadınlar, Open Erkekler ve Open Karışık Çiftler olmak üzere 14 kategoride 350 sporcu katıldı.

Bu site, size daha iyi bir tarama deneyimi sunmak için çerezler kullanmaktadır. Bu web sitesinde gezinerek, çerez kullanımımızı kabul etmiş olursunuz.