MERSİN MOBİLYA FUARI KAPILARINI AÇTI

Mersin Mobilya ve Ev Aksesuarları Fuarı dört yıllık aranın ardından kapılarını yeniden araladı. Fuarın açılışı Yenişehir Belediye Başkanı Abdullah Özyiğit, Mersin Büyükşehir Belediyesi Başkan Danışmanı Bedrettin Gündeş, Mersin Ticaret ve Sanayi Odası (MTSO) Sayman Üyesi Alpay Seyhan, MTSO Meclis Üyesi Tamer Güner, Mersin Sanayicileri ve İş İnsanları Derneği Başkanı Adnan Gündoğdu, Mersin Perakendeci İş İnsanları Derneği Başkanı Özcan Demir, TURAB Başkanı Fahri Kuş, Mersin Mobilya Sanayicileri İş İnsanları Derneği Başkanı Sadık Özkan ile sektör temsilcilerinin katılımıyla gerçekleşti.
Açılış konuşmalarıyla başlayan tören kurdele kesimiyle devam etti. Ardından stantları ziyaret eden protokol, yeni tasarımları yeninde inceleyip firmaların çalışmaları hakkında bilgi aldı. Mersin’den 35 firmanın katıldığı fuar, 19-28 Nisan günleri arasında Yenişehir Fuar Merkezi’nde ziyaret edilebilecek.
Fuar alanını gezerek katılımcılara başarılar dileyen MESİAD Yönetim Kurulu Başkanı Adnan Gündoğdu, “Mersin’de son yıllarda artan mobilya üretimi ile birlikte; ulusal çapta başarı sağlayan firmalarımız var. Kentimizde üretimin arttırılması, hedeflenen pazar ve tanıtımların oluşturulması açısında fuarlar önemlidir. Mobilya üretiminde öncü kentlerden olan Mersin’de fuara yoğun katılım bizleri mutlu etmiştir. Fuarın organize edilmesinde emeği geçen herkese teşekkür ediyorum” dedi.
Bu site, size daha iyi bir tarama deneyimi sunmak için çerezler kullanmaktadır. Bu web sitesinde gezinerek, çerez kullanımımızı kabul etmiş olursunuz.