MÜSİAD, MESİAD’I ZİYARET ETTİ

Müstakil Sanayici ve İşadamları Derneği (MÜSİAD) Başkanı Mehmet Sait Kayan ve Yönetim Kurulu Üyeleri, MESİAD’ı ziyaret etti.
MÜSİAD Başkanı Mehmet Sait Kayan ve beraberindeki Yönetim Kurulu Üyeleri, 17. MESİAD Genel Kurulunda başkanlığa seçilen Adnan Gündoğdu ve Yönetim Kurulunu tebrik etmek üzere MESİAD’ı ziyaret etti. Ziyarette, iki dernek arasında işbirliği olanakları ve sektörel işbirliği potansiyeli üzerine sohbet edilirken, bölgedeki iş dünyası aktörlerinin işbirliği imkanlarının artırılması konuşuldu.
Ziyaret kapsamında karşılıklı fikir alışverişi ve işbirliği imkanları değerlendirilirken, Kayan ve berabeindekiler, MESİAD’a teşekkür ederek verimli bir görüşme geçirdiklerini dile getirdi.
Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek konuşmasına başlayan MESİAD Başkanı Adnan Gündoğdu, “Kentimizin ekonomik refahı, kent sorunlarının çözülmesi ve proje geliştirilmesi için STK’ların yana yan durmasında fayda vardır. En köklü sivil toplum kuruluşlarından MÜSİAD başta olmak üzere birçok kuruluş ile işbirliğimizi sürdürmeye devam edeceğiz” dedi.
Konuşmaların ardından MÜSİAD’ın hamiliğini yaptığı çocuklar tarafından yapılan resim MESİAD Başkanı Adnan Gündoğdu’ya hediye edildi.
Bu site, size daha iyi bir tarama deneyimi sunmak için çerezler kullanmaktadır. Bu web sitesinde gezinerek, çerez kullanımımızı kabul etmiş olursunuz.