MESİAD’DAN SPORCULARA FORMA DESTEĞİ

MESİAD’DAN SPORCULARA FORMA DESTEĞİ

MESİAD, Mersin Zirve Dağcılık Kulübü Bisiklet Topluluğuna forma desteğinde bulundu. Bisikletçiler için özel olarak hazırlanan formalar, törenle Kulüp yöneticilerine teslim edildi. 

Mersin Sanayicileri ve İş İnsanları Derneği ‘nin (MESİAD) Mersin Zirve Dağcılık Kulübü Bisiklet Topluluğu için hazırladığı formaları MESİAD’da düzenlenen törenle Mersin Zirve Dağcılık Kulübü Başkanı Ali Rıza Demir ve yönetimine teslim eden MESİAD Başkanı Hasan Engin sporun birleştirici gücüne vurguda bulundu.

Başkan Engin, “İnsanları bir araya toplayan ve takım olma bilincini oluşturan spor branşları veya  bireysel rekabet gerektiren spor dallarının her biri insanlar arasında birliktelik sağlamaktadır. Ülke olarak spora önem veren bir ülkeyiz. Bizler de elimizdeki imkanlar doğrultusunda spora olan desteğimizi her zaman sürdüreceğiz.  Mersin Zirve Dağcılık Kulübü Bisiklet Topluluğu da ilimizin çeşitli yerlerini gezerek, spor aktiviteleri yaparak ilimizi tanıyor. Umarız ki genç nesilin spora yönelmesi ve Mersinimize ilgi duyması için başarılı çalışmaları artarak devam eder” dedi.

Özellikle amatör spor dallarına destek verilmesi gerektiğini kaydeden Başkan Engin, amatör seviyelerdeki kulüp ile sporculara malzeme ve spor alanları imkanlarının sağlanması durumunda gençlerimizin spora daha fazla yönelmeye başlayacağını kaydetti.

MESİAD’A TEŞEKKÜR

MESİAD’ın verdiği desteklerin kendileri için çok anlamlı olduğunu belirten Mersin Zirve Dağcılık Kulübü Başkanı Ali Rıza Demir ise; “Gençlerimizin spora ilgi duyması ve ülkemizin sporcu başarısının artmasının yanında; ilimizi tanıtmaya ve sporcularının ilimize gelmesini sağlamaya çalışıyoruz. Aktivitelerimizi yaparken yapılan yardımlar bizim için önem teşkil etmektedir. Bu anlamda bizlerden yardımlarını esirgeyemeyen, sağlıklı bir toplumun oluşmasını amaçlayan ve ilimizin tanıtımına katkı sunan MESİAD’a teşekkürlerimizi sunuyorum” dedi.

Konuşmaların ardından MESİAD Başkanı Hasan Engin konuklarına formaları teslim ederken, tören toplu fotoğraf çekimi ile son buldu.

 

Bu site, size daha iyi bir tarama deneyimi sunmak için çerezler kullanmaktadır. Bu web sitesinde gezinerek, çerez kullanımımızı kabul etmiş olursunuz.