BAŞKAN ENGİN, KOZMETİK FUARININ AÇILIŞINA KATILDI

BAŞKAN ENGİN, KOZMETİK FUARININ AÇILIŞINA KATILDI

MESİAD Başkanı Hasan Engin, ilk kez düzenlenen “Mersin Kozmetik, Güzellik ve Kişisel Bakım Ürünleri Fuarı”nın açılış törenine katıldı.

Açılışta, Başkan Engin’in yanı sıra Mersin Büyükşehir Belediye Başkanı Vahap Seçer, AK Parti Mersin Milletvekili Hacı Özkan, Yenişehir Belediye Başkanı Abdullah Özyiğit, MTSO Meclis Başkanı Hamit İzol, CNR Holding Yönetim Kurulu Başkanı Ceyda Erem, CNR Holding Fuarlar Genel Müdürü Alkan Usta, sivil toplum kuruluşları ve sektör temsilcileri yer aldı. Fuar, 3-6 Ekim 2020 tarihleri arasında Mersin CNR Expo Yenişehir Fuar Merkezi’nde ziyaretçilerine ev sahipliği yapacak.

Açılış kurdelesinin kesilmesinden sonra Başkan Engin protokol üyeleri ile birlikte fuar alanını gezerek katılımcılara başarı diledi.

Akdeniz Bölgesi’nin en büyük güzellik fuarı olarak nitelendirilen Mersin Kozmetik, Güzellik ve Kişisel Bakım Ürünleri Fuarı, CNR Holding kuruluşlarından Pozitif Fuarcılık tarafından; Mersin Valiliği, Mersin Büyükşehir Belediyesi, Yenişehir Belediyesi, Mersin Ticaret ve Sanayi Odası (MTSO), Mersin Perakendeci İş Adamları Derneği (MEPİAD), Mersin Esnaf ve Sanatkârlar Odaları Birliği, Mersin Berberler ve Kuaförler Odası (MERBEK), Mersin Güzellik Uzmanları Derneği (MERGUD) işbirliği ve KOSGEB desteğiyle organize edildi.

200’ün üzerinde yerli ve yabancı markanın saç bakımından bebek kozmetiğine, estetikten kuaför bakımına kadar birbirinden özel ürünlerin tanıtılacağı fuar, 10 bin metrekarelik alanda gerçekleştiriliyor. Mersin ve çevre iller olmak üzere Ege, Akdeniz, İç Anadolu ve Güneydoğu Anadolu Bölgeleri’nin dikkatini çeken fuar, 2 milyar dolarlık bir ticaret hacmi bulunan Türk güzellik ve kozmetik sektörünü bir araya getiriyor.

Bu site, size daha iyi bir tarama deneyimi sunmak için çerezler kullanmaktadır. Bu web sitesinde gezinerek, çerez kullanımımızı kabul etmiş olursunuz.