DEVA PARTİSİ MERSİN İL BAŞKANLIĞINDAN MESİAD’A ZİYARET

DEVA PARTİSİ MERSİN İL BAŞKANLIĞINDAN MESİAD’A ZİYARET

Demokrasi ve Atılım Partisi (DEVA) Mersin İl Başkanı Cenk Cenkcimenoğlu, Mersin Sanayicileri ve İş İnsanları Derneğini (MESİAD) ziyaret etti.

İl kurucu heyet üyelerinin de katıldığı ziyarette MESİAD Başkanı Hasan Engin ve yönetim kurulu üyeleri ile bir araya gelen Cenkcimenoğlu, DEVA Partisinin ilkeleri ve programları hakkında bilgiler aktardı.

İş dünyasının beklentilerini aktaran Başkan Hasan Engin, “Cenk Cenkcimenoğlu, hem siyasi yönden hem de insani yönden her zaman saydığımız, güvendiğimiz bir arkadaşımız. Kendisine çıktığı bu yolda başarılar diliyorum” dedi.

Toplantıya katılan MESİAD yönetim kurulu üyeleri  de Cenkcimenoğlu ve ekibine başarılar diledi.

‘BURADAN ÇIKACAK FİKİRLER YOLUMUZU BELİRLEYECEK’

MESİAD’ta kendisini her zaman aile sıcaklığı içerisinde bulduğunu ifade eden Başkan Cenkcimenoğlu, “Partimizi anlatmak ve programımız hakkında bilgi vermek için ziyaretler gerçekleştiriyoruz. Buradan edindiğimiz fikirler bizim yolumuzu ve programımızı belirleyecektir” dedi.  “Yatırım güvenin olduğu yere gelir. Bu güveni sağlayacak adımları hızla atacağız” diyen Cenkcimenoğlu, ekonomiyi kısa sürede düzeltecek reçetenin hazır olduğuna vurgu yaptı.

 

Bu site, size daha iyi bir tarama deneyimi sunmak için çerezler kullanmaktadır. Bu web sitesinde gezinerek, çerez kullanımımızı kabul etmiş olursunuz.