MESİAD, MEFA İNŞAAT’I ZİYARET ETTİ

MESİAD, MEFA İNŞAAT’I ZİYARET ETTİ

 

Mersin Sanayicileri ve İş İnsanları Derneği(MESİAD) Yönetim Kurulu Başkanı Hasan Engin, beraberindeki Yönetim Kurulu Üyeleri ile birlikte MEFA İnşaat’ı ziyaret etti.

 

Hasan Engin Başkanlığındaki MESİAD heyeti MESİAD Yüksek İstişare Kurulu Başkanı Adnan Gündoğdu’nun katılımı ile MEFA İnşaat Yönetim Kurulu Başkanı Emin Ucuz ile bir araya geldi. MEFA İnşaat’ın yeni projesi Nerissa için Yönetim Kurulu Başkanı Emin Ucuz’dan bilgiler alan MESİAD heyeti, Mersin’de ve Türkiye’nin birçok ilinde başarılı bir şekilde büyük projeler yaptığını belirterek, MEFA İnşaat Yönetim Kurulu Başkanı Emin Ucuz’u tebrik etti.

 

Başkan Hasan Engin, MEFA İnşaat’ın Türkiye’nin önemli firmalarından olduğunu, ulusal ve uluslararası taahhüt işlerinde büyük başarılar elde ettiğini belirterek, “Oluşturduğu istihdam ve yarattığı katma değer ile MEFA İnşaat, Mersin’in gurur veren firmalarından olmuştur. Başarılarının devam etmesini diliyoruz” dedi.

MEFA İnşaat Yönetim Kurulu Başkanı Emin Ucuz ise kendilerini ziyaret eden MESİAD Başkanı Hasan Engin ve beraberindeki yönetim kurulu üyelerine teşekkür ederek memnuniyetini dile getirdi. Emin Ucuz yapılan ziyarette MESİAD heyetine geçmişte yaptıkları ve ayrıca devam eden projeleri hakkında bilgi verdi.

Bu site, size daha iyi bir tarama deneyimi sunmak için çerezler kullanmaktadır. Bu web sitesinde gezinerek, çerez kullanımımızı kabul etmiş olursunuz.