MESİAD BAŞKANI ENGİN’İN 10 KASIM MESAJI

Cumhuriyetimizin kurucusu Ulu Önder Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ü ebediyete irtihalinin 83. yıl dönümünde saygıyla ve özlemle anıyoruz.

 

Anadolu insanını özgürleştirdikten sonra Türkiye Cumhuriyeti’ni çağdaş uygarlık düzeyine çıkarmak için büyük emekler veren Ulu Önder Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ün emanetine sahip çıkmak, onun aziz hatırası önünde göstereceğimiz en büyük saygıdır.

Atatürk’ün düşünce ve ilkelerinden aldığımız ilhamla ülkemizi çağdaş uygarlık seviyesinin üzerine çıkarma konusunda MESİAD ailesi olarak her zaman üzerimize düşen görevleri yerine getirdik ve getirmeye devam edeceğiz. Atatürk’ün bizlere miras bıraktığı Türkiye Cumhuriyeti’ni çağdaş uygarlık düzeyine eriştirmek hepimizin ortak görevidir.

Atatürk’ün gösterdiği yol, bizlere ilettiği fikirlerin ışığında; demokrasi, adalet, hukuk ilkelerinden ayrılmayacağız.

Bu düşüncelerle, vefatının 83. yıl dönümünde Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ü ve silah arkadaşları ile vatanımız uğruna fedakarca şehit ve gazi olan tüm kahramanlarımızı bir kez daha rahmetle ve şükranla anıyoruz.

HASAN ENGİN
MESİAD Yönetim Kurulu Başkanı

 

Bu site, size daha iyi bir tarama deneyimi sunmak için çerezler kullanmaktadır. Bu web sitesinde gezinerek, çerez kullanımımızı kabul etmiş olursunuz.