İYİ PARTİ’DEN MESİAD’A ÇIKARMA

İYİ PARTİ’DEN MESİAD’A ÇIKARMA

 

İYİ Parti Genel Başkan Yardımcısı Prof. Dr. Bahadır Erdem, GİK üyeleri Burhanettin Kocamaz ve Mehmet Türe beraberindeki Genel Merkez Yöneticileri ve Mersin İl Başkanı Mehmet Dutar il yönetimi ile birlikte MESİAD’ı ziyaret etti.

Mersin iş dünyasının ve kentimizin sorunlarını tespit etmek amacı ile düzenlenen toplantıda MESİAD Başkanı Hasan Engin, ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirdi. MESİAD ve projeleri hakkında bilgi veren Engin,  sivil anayasa, orta gelir, orta demokrasi, adalet, hukuk, Mersin ve iş dünyasının sorunları ile ilgili görüşlerini İYİ Parti Genel Başkan Yardımcısı Prof. Dr. Bahadır Erdem ve beraberindeki heyete iletti.

Engin, “Ülkemizde refah seviyesinin yükselmesi, yatırımların arttırılması ve ülkemize yeni yatırımcıların gelmesi açısından kalıcı yapısal reformların yapılması kaçınılmazdır. İş insanları olarak ülkemizin yeniden inşaya ihtiyaç duyduğunu düşünüyoruz. Ülkemizin gelecekte daha iyi yerlere gelmesi ve refah seviyesinin daha yukarılara çıkarılması için siyasi partilerimiz, Türkiye Büyük Millet Meclisi ve yerel yönetimler ile işbirliği içerisinde çalışmaya devam edeceğiz” dedi.

İyileştirilmiş ve Güçlendirilmiş Parlamenter Sistem çalışmaları hakkında bilgi verdikten sonra Mersin’in sorunlarının tespit edilmesi, vatandaşların ve STK’ların görüşlerinin alınması için Mersinlileri dinlemeye geldiklerini söyleyen İYİ Parti Genel Başkan Yardımcısı Prof. Dr. Bahadır Erdem, “Ülkemizin sorunlarının doğru tespit edilmesi ve ivedilikle çözülmesi için çalışmalarımıza devam ediyoruz. Vatandaşlarımızı sürekli kulak veriyoruz. Mersin’in ve iş dünyasının aktaracakları her hususu Genel Merkezimize ve Türkiye Büyük Millet Meclisi’ne taşıyacağız.” dedi.

 

MESİAD’ın Mersin’in en önemli STK’sı olduğunu belirten İYİ Parti GİK üyesi Burhanettin Kocamaz da, “Geçmişte yaptığımız gibi Mersin’i dinleyerek çalışmaya devam edeceğiz” dedi. GİK üyesi Mehmet Türe ise aktarılan hususların önemine değinerek MESİAD Yönetim Kurulu’na teşekkür etti.

Bu site, size daha iyi bir tarama deneyimi sunmak için çerezler kullanmaktadır. Bu web sitesinde gezinerek, çerez kullanımımızı kabul etmiş olursunuz.