LÜTFİ ELVAN’DAN MESİAD’A ZİYARET

LÜTFİ ELVAN’DAN MESİAD’A ZİYARET

Önceki dönem Hazine ve Maliye Bakanı Lütfi Elvan MESİAD’ı ziyaret etti. MESİAD Yönetim Kurulu Başkanı Hasan Engin, Yönetim Kurulu ve Üyeleri ile bir araya gelen Elvan, kent-bölge gündemi üzerine görüşmeler yaptı.

22-25-26. Dönem Ak Parti Niğde Milletvekili Erdoğan Özegen, Ak Parti Mersin İl Başkan Vekili Ramazan Tüzün ve partililer ile Mersin Sanayicileri ve İş İnsanları Derneği’ni (MESİAD) ziyaret eden Lütfi Elvan, MESİAD Yönetim Kurulu Başkanı Hasan Engin ve MESİAD üyeleri ile bir toplantı gerçekleştirdi.

 

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren MESİAD Yönetim Kurulu Başkanı Hasan Engin; Mersin için vazgeçilmez projelerine destek istedi ve sorular yöneltti. Pamukluk Barajı içme suyu projesinin ihale edilmesi gerektiğini vurgulayan Başkan Engin; Mersin Ana Konteyner Limanı, ihalesi yapılan Çeşmeli-Taşucu otoban yoluna ne zaman başlanacağı ve Metro yapımı projesi üzerine sorular yöneltti.

Soruları yanıtlayan Elvan, MESİAD’ın kentin sorunlarını ilgili kuruluşlara iletmekte çok önemli bir rol üstlendiğini belirtti. Mersin projeleri için her zaman olduğu gibi desteklerini sürdüreceğini, Mersin’i önemsediklerini, kentin gelişmesi ve kalkınması için çalışmaya devam edeceklerini ifade etti.

 

Bu site, size daha iyi bir tarama deneyimi sunmak için çerezler kullanmaktadır. Bu web sitesinde gezinerek, çerez kullanımımızı kabul etmiş olursunuz.