YEŞİL SOL PARTİ’ DEN MESİAD’ A ZİYARET

YEŞİL SOL PARTİ’ DEN MESİAD’ A ZİYARET

Yeşil Sol Parti Mersin Milletvekili Adayları Av. Ali Bozan, Mustafa Türk ile Parti Meclis Üyesi Reşat Aşan, Akdeniz Belediyesi Meclis Üyesi Salih Akbaş Mersin Sanayicileri ve İş İnsanları Derneği’ ni ziyaret etti.

MESİAD Başkanı Hasan Engin ve beraberindeki MESİAD Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Rıdvan Arıç, MESİAD Genel Sekreteri Umut Çelik, Yönetim Kurulu Üyeleri Kazım Altıoğlu, Ayla Gündoğdu, MESİAD önceki dönem başkanlarından Mehmet Deniz ve üyelerin ev sahipliği yaptığı ziyarette yaklaşan seçim sürecine ilişkin görüşmeler yapıldı.

Yeşil Sol Parti Mersin Milletvekili Adayı Av. Ali Bozan, MESİAD’ ın kentteki önemli bir kuruluş olduğunu belirterek: “Toplumumuzda çözüme kavuşturulması beklenen sorunları hep birlikte dile getirmeye ve çözüm üretmeye hazırız. Toplum sorunlarını görmezden gelemeyiz. Bizlere gelen eleştirileri önce kendi parti grubumuzda İstişare edeceğiz ve elestirleri değerlendireceğiz” dedi.

MESİAD Başkanı Hasan Engin; MESİAD’ ın ilkeleri doğrultusunda her zaman ve her yerde Mersin’ in projelerini dile getireceklerini vurgulayarak ” Özellikle şu an aciliyetle Pamukluk Barajı içme suyu bölümünün ihale edilmesi gerekiyor. Ek olarak Akdeniz ilçesinde bulunan Bahçe-Barış ve Çay-Çilek mahallelerinde kentsel dönüşüm gerekmektedir. Türkiye’ nin ikinci yüzyılında o bölgelerin ve bölgede yaşayanların da değişime ihtiyacı vardır ” ifadelerini kullandı.

Bu site, size daha iyi bir tarama deneyimi sunmak için çerezler kullanmaktadır. Bu web sitesinde gezinerek, çerez kullanımımızı kabul etmiş olursunuz.