BAŞKAN ENGİN’DEN 10 KASIM MESAJI

 

BAŞKAN ENGİN’DEN 10 KASIM MESAJI

 

MESİAD Başkanı Hasan Engin, Cumhuriyetimizin kurucusu Ulu Önder Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ün aramızdan ayrılışının 85. Yılı dolayısıyla mesaj yayımladı.

“Milletimize önderlik ederek millî mücadeleyi zafere taşıyan ve bu zaferi Cumhuriyet ile taçlandıran Ulu Önder Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ün emanetine sahip çıkmak, Cumhuriyetimizin 100. yılında onun aziz hatırası önünde göstereceğimiz en büyük saygıdır.

Atatürk’ün bizlere miras bıraktığı Türkiye Cumhuriyeti’ni çağdaş uygarlık düzeyine çıkarmak hepimizin ortak görevidir. Mersin Sanayicileri ve İş İnsanları Derneği (MESİAD) olarak her zaman üzerimize düşen görevleri yerine getirdik ve getirmeye devam edeceğiz. Cumhuriyetimizin temel ilke ve değerlerine kararlılıkla sahip çıkacağız.

Bu düşüncelerle, vefatının 85. yıl dönümünde Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ü ve vatanımız uğruna fedakârca şehit olan tüm kahramanlarımızı saygı ve minnetle anıyoruz.”

 

 

Bu site, size daha iyi bir tarama deneyimi sunmak için çerezler kullanmaktadır. Bu web sitesinde gezinerek, çerez kullanımımızı kabul etmiş olursunuz.