MESİAD’DAN YENİ ÜYEMİZ KAYA MAKİNA’YA ZİYARET

MESİAD’DAN YENİ ÜYEMİZ KAYA MAKİNA’YA ZİYARET

MESİAD Yönetim Kurulu Başkanı Hasan Engin, beraberindeki Yönetim Kurulu Üyeleri ile birlikte MESİAD üyeliği kabul edilen Kaya Makina’yı ziyaret etti.

MESİAD Yönetim Kurulu Başkanı Hasan Engin, Başkan Yardımcısı Sibel İnandı ve Genel Sekreter Umut Çelik MESİAD Üyelik başvurusu yapan ve üyeliği kabul edilen Kaya Makina firmasının sahibi Mahmut Kaya ile Genel Müdür Yardımcısı Murat Kaya ve İsmail Kaya’ya ziyarette bulundular.

Ziyarette konuşan MESİAD Başkanı Hasan Engin, “Kaya Makina, Mersin Tarsus Organize Sanayi Bölgesi’nde yer alan yaptığı yerli dişli, çarklı makina üretimleri ile kentimizdeki başarılı firmalardandır. MESİAD ailesine hoş geldiniz, üyeliğiniz hayırlı olsun. Başarılarınızın devamını dileriz” şeklinde konuştu.

Başkan Engin’den sonra söz alan Mahmut Kaya ise MESİAD’a üye olmasından ötürü memnun olduğunu dile getirerek çalışmaları hakkında bilgi verdi. Makina ve makina yedek parça imalatı, çelik konstrüksiyon imalatı ve montajı, proje üretim ve planlama gibi çalışmalar yapıldığını aktardı. MESİAD Başkanı Hasan Engin ve Yönetim Kurulu’na ziyaretlerinden dolayı çok teşekkürlerini iletti.

Ziyaret, çekilen hatıra fotoğrafının ardından sona erdi.

 

 

Bu site, size daha iyi bir tarama deneyimi sunmak için çerezler kullanmaktadır. Bu web sitesinde gezinerek, çerez kullanımımızı kabul etmiş olursunuz.