MERSİN MİLLETVEKİLİ EKMEN’DEN MESİAD’A ZİYARET

MERSİN MİLLETVEKİLİ EKMEN’DEN MESİAD’A ZİYARET

 

Deva Partisi Genel Başkan Yardımcısı Mersin Milletvekili Mehmet Emin Ekmen ve Deva Partisi Mersin İl Başkanı Taner Işıkbay Mersin Sanayicileri ve İş İnsanları Derneği’ ni ziyaret ettiler.

Ziyarette; MESİAD Başkanı Hasan Engin ve Yönetim Kurulu Üyeleri, Deva Partisi heyeti ile bir araya gelerek kent ve bölge gündemi üzerine görüşmeler yaptılar.

 

Mersin Milletvekili Mehmet Emin Ekmen, MESİAD’ın çalışmalarını yakından takip ettiğini dile getirdi ve MESİAD’ın kentin önemli STK’larından olduğunu belirtti. Kentlerin gelişmesi için Sivil Toplum Kuruluşlarının önemli olduğunu vurguladı. MESİAD ile ortak paydalarının Mersin olduğunu belirterek birlikte güzel hizmetler yapabileceklerini belirtti.

MESİAD Yönetim Kurulu Başkanı Hasan Engin, MESİAD’ın 33 yıllık köklü ve güçlü bir kuruluş olduğunu vurgulayarak “Kentin vazgeçilmez projeleri olan Ana Konteyner Limanı, Çeşmeli-Taşucu otoban yolu, Karboğazı Turizm Bölgesi ve Pamukluk Barajı içme suyu gibi birçok projenin öncüsü MESİAD’dır. Kent ve bölgemizin gelişmesi için çalışmalarımıza devam edeceğiz” dedi

 

Bu site, size daha iyi bir tarama deneyimi sunmak için çerezler kullanmaktadır. Bu web sitesinde gezinerek, çerez kullanımımızı kabul etmiş olursunuz.