MHP HEYETİNDEN MESİAD’A ZİYARET

MHP HEYETİNDEN MESİAD’A ZİYARET

MHP Merkez Yönetim Kurulu Üyesi Serdar Soydan, Mersin Milletvekili Olcay Kılavuz ve MHP Yenişehir İlçe Başkanı aynı zamanda üyemiz Ömer Gürsoy, MESİAD’ı ziyaret etti.

Kent ve ülke gündemi, yerel yönetimler, ekonomi ve hukuk sisteminin görüşüldüğü ziyarette MESİAD Başkanı Hasan Engin, kent meclisleri çatısı altındaki siyasi partilerin uzlaşma içerisinde hareket etmesinin önemine değindi. Engin, Mersin projelerinin desteklenmesi gerektiğini belirtti.

MESİAD’ın kentimizin önemli STK’larından olduğunu belirten MHP Merkez Yönetim Kurulu Üyesi Serdar Soydan kentimizin sorunlarını Türkiye Büyük Millet Meclisi ve yetkili kurumlara ilettiklerini belirterek, “Kentimizin güzelleşmesi, kalkınması ve daha değer kazanması için çalışıyoruz” dedi.

MESİAD’ın kentimizin üreten STK’sı olduğunu belirten Mersin Milletvekili Olcay Kılavuz, “Kentimiz için elimizden gelen bütün gayretleri sarf edeceğiz. Türkiye Büyük Millet Meclisi’nde Mersin’deki projelerin destekçisi olmaya ve önemini vurgulamaya devam edeceğiz” ifadelerini kullandı.

MESİAD Başkanı Engin konuklarına MESİAD 30. Yıl plaketi takdim etti.

Bu site, size daha iyi bir tarama deneyimi sunmak için çerezler kullanmaktadır. Bu web sitesinde gezinerek, çerez kullanımımızı kabul etmiş olursunuz.