MERSİN İL EMNİYET MÜDÜRÜ ŞAHNE, MESİAD’A VEDA ZİYARETİNDE BULUNDU

MERSİN İL EMNİYET MÜDÜRÜ ŞAHNE, MESİAD’A VEDA ZİYARETİNDE BULUNDU

İzmir Emniyet Müdürlüğüne ataması çıkan Mersin İl Emniyet Müdürü Mehmet Şahne, MESİAD’a veda ziyaretinde bulundu.

Mersin İl Emniyet Müdürü iken, Cumhurbaşkanlığı Kararnamesi ile İzmir İl Emniyet Müdürü olarak atanan Mehmet Şahne, MESİAD’a veda ziyaretinde bulundu.

İl Emniyet Müdürü Şahne’yi Mersin’de görev süresi boyunca yaptığı başarılı çalışmalardan dolayı tebrik eden MESİAD Başkanı Hasan Engin, “Kentimizin asayiş ve güveni için 7 gün 24 saat görevde olan, kentimizde başarılı işlere imza atan Emniyet Müdürümüz sayın Mehmet Şahne iz bırakarak kentimizden ayrılmaktadır. Birbirinden başarılı operasyonlar, uygulamalar ile ilimizde suç oranlarını düşürmeyi başaran, sürekli içlerinde olarak vatandaşa kulak veren Mehmet Şahne’nin atandığı İzmir’de de çok sevileceğine ve başarılar ortaya koyacağına inanıyoruz. Yeni görev yerinde başarılar dileriz” ifadelerini kullandı.

Mersin’de bulunmaktan duyduğu memnuniyeti dile getirerek konuşmasına başlayan İl Emniyet Müdürü Şahne, “Vatandaşımızın huzurunu ve güvenliğini sağlamak amacı ile ilimizde yaptığımız yoğun çalışmalar neticesinde asayiş problemleri en aza inmiş durumda. Mersinlilerin huzur ve güven ortamında yaşaması için ekip arkadaşlarımızla gece gündüz görevimizin başında olduk. Mersin İl Emniyet Müdürlüğüne atanan Mehmet Aslan’ın görevinde başarılar elde edeceğine inanıyorum. Mersin her zaman sevdiğim, yolumun sürekli düşeceği bir kent. Burada güzel dostluklarımız oldu. Gösterdikleri ilgi, samimiyetlerinden dolayı Mersinlilere ve MESİAD ailesine teşekkür ederim” dedi.

Konuşmaların ardından Başkan Engin, İl Emniyet Müdürü Şahne’ye kentimize katkılarından dolayı teşekkür plaketi takdim etti.

Bu site, size daha iyi bir tarama deneyimi sunmak için çerezler kullanmaktadır. Bu web sitesinde gezinerek, çerez kullanımımızı kabul etmiş olursunuz.