MESİAD’DAN GAZETECİLER CEMİYETİNE ZİYARET

MESİAD’DAN GAZETECİLER CEMİYETİNE ZİYARET

MESİAD Başkanı Hasan Engin beraberindeki Yönetim Kurulu Üyeleri ile birlikte Mersin Gazeteciler Cemiyeti(MGC)’ni ziyaret etti.

Mersin Sanayicileri ve İş İnsanları Derneği (MESİAD) Yönetim Kurulu Başkanı Hasan Engin, MESİAD Başkan Yardımcıları Ahmet Polat ve Rıdvan Arıç, MESİAD Yönetim Kurulu Üyeleri Sibel İnandı, Fevzi Boyraz, M. Ali Akdemir, Ali Can ve Özgür Emire, Mersin Gazeteciler Cemiyeti Başkanlığına seçilen Rüstem Kaya Tepe ve yönetimine hayırlı olsun ziyaretinde bulundu.

Mersin Gazeteciler Cemiyeti’nde gerçekleşen ziyarette konuşmasına seçilen yeni yönetime hayırlı olsun dileklerinde bulunarak başlayan MESİAD Başkanı Hasan Engin, MESİAD olarak gazetecilerin her zaman yanında olduklarını ve MGC ile ortak projeler geliştirmeye hazır olduklarını ifade etti.

Gazeteciliğin daha özgür bir medya ortamına kavuşması temennisinde bulunan Başkan Engin, “Meslek ahlakı ve gazetecilik ilkelerine sadakatle bağlı kalarak bu büyük sorumluluğu üstlenen medya çalışanlarımızın daha rahat, daha özgür ve daha güvenli çalışma koşullarına sahip olabildikleri, emeklerinin karşılığını alabildikleri, kendilerini geliştirebildikleri bir medya ortamına kavuşmaları diliyoruz.” Dedi.

 

“GAZETECİLERİN SORUNLARINI ÇÖZMEK İÇİN ELİMİZDEN GELENİ YAPMAYA HAZIRIZ”

Başkan Hasan Engin, yaptığı açıklamada “Gazeteciler, Mersin’in gözü ve kulağıdır. Sizler olmazsanız bizi kimse duyamaz, göremez. Her zaman Mersin Gazeteciler Cemiyeti’nin yanındayız, MESİAD olarak sizlerle beraber projeler de geliştirebiliriz.  Sizin desteklerinize ihtiyacımız var, MESİAD olarak projeler ve yatırımlar anlamında Mersin’in sesiyiz, MESİAD Mersin’in liman, ulaşım, turizm bölgeleri ve havalimanı gibi yatırımlarının ve projelerinin öncüsü olmuştur. Sizler de bu anlamda bizim sesimizsiniz. Gazetecilerin sorunlarının ve sıkıntılarının olduğunu biliyoruz. Elimizden geldiğince basına destek veriyoruz. Sizlerle de beraber bu sıkıntıları en aza indirmek için çalışmaya hazırız.” Şeklinde konuştu.

Mersin Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Kaya Tepe, MESİAD Başkanı Hasan Engin ve Yönetim Kurulu Üyelerine ziyaretlerinden dolayı teşekkür ederek memnuniyetlerini dile getirdi. Ziyaret çekilen hatıra fotoğrafının ardından sona erdi.

Bu site, size daha iyi bir tarama deneyimi sunmak için çerezler kullanmaktadır. Bu web sitesinde gezinerek, çerez kullanımımızı kabul etmiş olursunuz.