MESİAD YÖNETİMİ, İMC HASTANESİNİ ZİYARET ETTİ

MESİAD YÖNETİMİ, İMC HASTANESİNİ ZİYARET ETTİ

MESİAD Yönetim Kurulu Başkanı Hasan Engin ve beraberindeki Yönetim Kurulu Üyeleri, İMC Hastanesi’ni ziyaret ederek hastanenin Başhekimi Dr. Ersoy Kuşçu ile bir araya geldi. Başkan Engin, “Özel İMC Hastanesi’nin her geçen gün sağlık sektöründe çıtayı daha da yükselteceğinden eminiz” dedi.

 

MESİAD Yönetim Kurulu, MESİAD üyeleriyle bir araya gelmeye devam ediyor. Yaptıkları üye ziyaretleri ile üyelerin sektörleri hakkında bilgi alış verişinde bulunarak sektörel sorunlara yönelik çözüm önerileri geliştiriliyor. Üye ziyaretleri kapsamında Mersin Sanayiciler ve İş İnsanları Derneği (MESİAD) Yönetim Kurulu Başkanı Hasan Engin, Yönetim Kurulu Başkan yardımcıları Rıdvan Arıç ve Ahmet Polat, MESİAD Yönetim Kurulu Üyeleri Ali Can, Sibel İnandı, Mehmet Ali Akdemir ve Fevzi Boyraz İMC Hastanesi’ni ziyaret etti.

İMC Hastanesi’nin Mersin’deki halk sağlığı için çok önemli bir kuruluş olduğunu söyleyen MESİAD Başkanı Hasan Engin, İMC Hastanesi’nin alanında başarılı işlere imza attığını kaydetti. Başkan Engin, ziyarette yaptığı açıklamada İMC Hastanesi’nin konusunda uzman doktor ve sağlık çalışanları ile teknolojik alt yapısı ve tecrübesi sayesinde bölgenin önde gelen hastanelerinden biri olduğunu ifade etti.

Başkan Engin; “Kentimiz sağlık sektörü anlamında son yıllarda gelişmeye başladı. Gerek özel, gerek devlet hastanelerimiz nitelikli kadroları ile hastalara en iyi hizmeti vermekteler. Özel İMC Hastanesi sahip olduğu deneyimli kadrosu ve hastalara yaklaşımı ile memnuniyet oluşturmaktadır. Her geçen gün sağlık sektöründe çıtayı daha da yükselteceklerinden eminiz” dedi.

Başkan Engin, Mersinlilerin nitelikli sağlık hizmetlerine ulaşma noktasında İMC Hastanesi’nin büyük rolü olduğunu belirterek Başhekim Dr. Ersoy Kuşçu ve İMC Hastanesi’ne başarılar diledi.

 

Dr. Ersoy Kuşçu ise MESİAD Yönetim Kuruluna ziyaretlerinden duyduğu memnuniyeti dile getirdi.

Ziyaret hatıra fotoğrafı çekilmesinin ardından son buldu.

Bu site, size daha iyi bir tarama deneyimi sunmak için çerezler kullanmaktadır. Bu web sitesinde gezinerek, çerez kullanımımızı kabul etmiş olursunuz.