MESİAD’DAN CHP MERSİN İL BAŞKANLIĞI’NA ZİYARET

MESİAD’DAN CHP MERSİN İL BAŞKANLIĞI’NA ZİYARET

Mersin Sanayicileri ve İş İnsanları Derneği (MESİAD) Yönetim Kurulu Başkanı Hasan Engin, Başkan Yardımcıları Sibel İnandı, Abuzer Yavuz, Genel Sekreter Umut Çelik ve Yönetim Kurulu Üyesi Ayla Gündoğdu CHP Mersin İl Başkanlığı’na ziyarette bulundu.

Ziyarette; CHP Mersin İl Başkanı Koral Ömür ile İl Kadın Kolları Başkanı Gülşah Yıldırım Genç, İl Başkan Yardımcıları İrfan Karakuş, Çağdaş Zakir Ceylan ve Bekir Yıldız hazır bulundular.

MESİAD’ın kent ve bölgeye ilişkin bir çok projede aktif rol aldığını belirten Başkan Ömür; “MESİAD, kentimizin önemli Sivil Toplum Kuruluşlarından biridir. Mersin’in birlik ve beraberliğe ihtiyacı vardır. Bizler kentimize ve vatandaşlarımıza karşı sorumluyuz. Görevimizi en iyi şekilde yapacağız” dedi.

Başkan Engin, CHP İl Başkanı Koral Ömür ve yeni yönetimi tebrik ederek ev sahipliğinden dolayı teşekkür etti. MESİAD’ın kentin yararına olan her projeyi desteklediğini ve her platformda dile getirdiğini belirtti.

Pamukluk Barajı içme ve sulama suyu projesi, Karboğazı Turizm Bölgesi ve 2. Çevreyolunun OSB’ ye bağlanması gibi konuların görüşüldüğü ziyaret bir süre sonra sona erdi.

 

 

Bu site, size daha iyi bir tarama deneyimi sunmak için çerezler kullanmaktadır. Bu web sitesinde gezinerek, çerez kullanımımızı kabul etmiş olursunuz.