MESİAD BAŞKANI HASAN ENGİN, YENİ YÜZYILDA EKONOMİ PANELİNE KATILDI 

MESİAD BAŞKANI HASAN ENGİN, YENİ YÜZYILDA EKONOMİ PANELİNE KATILDI

 

Mersin Sanayicileri ve İş İnsanları Derneği (MESİAD) Yönetim Kurulu Başkanı Hasan Engin, Ekonomi Gazetesi ve Arbel işbirliği ile Yenişehir Belediyesi Atatürk Kültür Merkezinde düzenlenen ‘Yeni Yüzyılda Ekonomi’ paneline katıldı.

 

Mersin Büyükşehir Belediye Başkanı Vahap Seçer, Yenişehir Belediye Başkanı Abdullah Özyiğit, Mersin Ticaret Borsası Başkanı Abdullah Özdemir kent protokolü ve davetlilerin katılım sağladığı panelde; Ekonomi Gazetesi Yönetim Kurulu Başkanı Hakan Güldağ, Ekonomi Gazetesi Yayın Kurulu Başkanı Şeref Oğuz, Arbel Kurucu Yönetim Kurulu Başkanı Mahmut Arslan, Berdan Civata Yönetim Kurulu Başkanı Hasan Şemsi, Armada Foods Yönetim Kurulu Başkanı Fethi Sönmez konuşmacı olarak yer aldı. Panelin moderatörlüğünü ise Ekonomi Gazetesi Yazı İşleri Müdürü Handan Sema Ceylan yaptı.

 

Ekonomi ve İş dünyasının bir araya geldiği panelde; sektörel bilgilendirmelerle beraber küresel ekonominin ülkemize yansımaları, dijitalleşmenin Türkiye’ye etkileri, uluslararası ekonomide Türk iş dünyasının konumu konuları ele alındı.

 

 

Bu site, size daha iyi bir tarama deneyimi sunmak için çerezler kullanmaktadır. Bu web sitesinde gezinerek, çerez kullanımımızı kabul etmiş olursunuz.