MESİAD’A TEŞEKKÜR PLAKETİ VERİLDİ

MESİAD’A TEŞEKKÜR PLAKETİ VERİLDİ

Mersin Valiliği himayesinde, Mersin Tarsus Organize Sanayi Bölgesi(MTSOB) ana sponsorluğunda ve Technokids ile JR Robotics iş birliğiyle düzenlenen FRC Mersin Off Season 2019 Liselerararası Robotik Turnuvası’nın sona ermesinin ardından yarışmaya katkı sunan MESİAD’a teşekkür plaketi verildi.

FRC Mersin Off Season 2019 Liselararası Robotik Turnuvası’nın final müsabakaları yapıldı. Turnuvanın son gününde TBMM Plan ve Bütçe Komisyonu Başkanı ve Mersin Milletvekili Lütfi Elvan’da müsabakaları izledi. Lütfi Elvan, Mersin Valisi Ali İhsan Su ve MTOSB Başkanı Sabri Tekli de takımların stantlarını gezerek, hem robotları inceledi hem de yarışmacı takımlara başarılar diledi.

FRC Mersin Off Season 2019 Liselararası Robotik Turnuvası’na destek vererek bilime katkı sunan Mersin Sanayicileri ve İş İnsanları Derneği (MESİAD)’ne teşekkür plaketi verildi. MESİAD Yönetim Kurulu Üyesi Abuzer Yavuz’a teşekkür plaketini Mersin Valisi Ali İhsan Su takdim etti.

MESİAD Yönetim Kurulu Üyesi Abuzer Yavuz, yaptığı açıklamada robotik kodlama yarışmasının Mersin’de yapılmasından dolayı son derece mutlu olduklarını aktararak MESİAD olarak bilime ve gençlerin gelişimine katkı sunacak her şeye, her zaman destek vereceklerini belirtti.

Bu site, size daha iyi bir tarama deneyimi sunmak için çerezler kullanmaktadır. Bu web sitesinde gezinerek, çerez kullanımımızı kabul etmiş olursunuz.