MESİAD ve İÇEL KOLEJİ ARASINDA İŞBİRLİĞİ PROTOKOLÜ

Mersin Sanayicileri ve İş İnsanları Derneği (MESİAD) üyelerine yüzde 35 indirim sağlayan işbirliği protokolü İçel Koleji ile imzalandı.
MESİAD’da düzenlenen imza töreninden konuşan MESİAD Başkanı Adnan Gündoğdu, eğitimin önemine değinerek, “Toplumların gelecekteki rollerini ve konumlarını belirleyen en önemli faktör eğitimdir. Eğitimde geri kalan toplumların bilim ve sanatta başarılı olmaları beklenemez. Özellikle bilimsel çalışmaların dünya ülkelerinde ön plana çıkmasının ardından eğitime daha fazla önem vermeliyiz. İmzaladığımız protokol sayesinde üyelerimizin çocuklarına indirimli eğitim sunmuş olacağız. Hayırlı olmasını diliyorum” ifadelerini kullandı.
MESİAD’ın köklü bir kuruluş olduğunu söyleyen İçel Kolej Halkla İlişkiler Müdürü Ayça Irmak, “MESİAD kentimizin hemen hemen her sorununa eğilerek çözüm bulmaya çalışıyor, eğitime büyük önem veriyor. Bu nedenle MESİAD ile eğitim işbirliği protokolü yapmak bizim için değerlidir. MESİAD Yönetimine ve Başkanı Adnan Gündoğdu’ya eğitime gösterdikleri ilgiden dolayı teşekkür ederim” dedi.
Konuşmaların ardından MESİAD Başkanı Adnan Gündoğdu ve İçel Kolej Halkla İlişkiler Müdürü Ayça Irmak protokolü imzaladı.
Bu site, size daha iyi bir tarama deneyimi sunmak için çerezler kullanmaktadır. Bu web sitesinde gezinerek, çerez kullanımımızı kabul etmiş olursunuz.