TUĞAMİRAL FUAT GEDİK MESİAD’I ZİYARET ETTİ

Geçtiğimiz yıl emekli olan Sahil Güvenlik Akdeniz Bölge ve Garnizon Komutanı Tuğamiral Fuat Gedik, MESİAD’a ziyarette bulundu.

MESİAD 17. Genel Kurulunda MESİAD Başkanlığına seçilen Adnan Gündoğdu ve Yönetim Kurulunu tebrik eden Tuğamiral Fuat Gedik, ülkemizin son zamanlarda savunma sanayisinde yakaladığı başarılara dikkat çekti. Yerli ve milli savunma sanayi üretimi sayesinde ülkemizin dışa bağımlılığının azaldığını belirten Tuğamiral Gedik, ülkemizin bölgede yakaladığı başarıya vurguda bulundu.

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren MESİAD Yönetim Kurulu Başkanı Adnan Gündoğdu, 3 Ağustos 2023 tarihinde yayınlanan Yüksek Askeri Şura kararları ile emekliye ayrılan Tuğamiral Fuat Gedik’e Mersin’e verdikleri hizmetler için teşekkür ederek, “Tuğamiral Fuat Gedik komutanımız kentimize büyük emekler verdi. Emeklilik hayatının ailesiyle birlikte sağlık, huzur ve afiyet içerisinde geçmesi temenni ediyoruz.” dedi.

Bu site, size daha iyi bir tarama deneyimi sunmak için çerezler kullanmaktadır. Bu web sitesinde gezinerek, çerez kullanımımızı kabul etmiş olursunuz.