MESİAD, ÜYE FİRMALARINA ZİYARETLERİNİ SÜRDÜRÜYOR

MESİAD, ÜYE FİRMALARINA ZİYARETLERİNİ SÜRDÜRÜYOR

Mersin Sanayicileri ve İş İnsanları Derneği(MESİAD) Yönetim Kurulu Başkanı Hasan Engin ve beraberindeki MESİAD Yönetim Kurulu Başkan Yardımcıları Rıdvan Arıç, Abuzer Yavuz, Genel Sekreter Umut Çelik, Sayman Mehmet Ali Akdemir, Yönetim Kurulu Üyeleri Osman Turan, Murat Çani ve Uğur Kuzucu; üye firmalarımızdan Ahmet Yiğit Ağır Nakliyat, Nedim Otomotiv, Gökdenizler Group – Volvo Trucks’ a ziyarette bulundular.

Ahmet Yiğit Ağır Nakliyat Yönetim Kurulu Başkanı Hasan Yiğit, Nedim Otomotiv Yönetim Kurulu Başkanı Nedim İkanç ve Gökdenizler Group-Volvo Trucks Yönetim Kurulu Başkanı Abidin Gökdeniz; MESİAD Yönetim Kurulu Başkanı Hasan Engin ve Yönetim Kurulu üyelerinin ziyaretlerinden dolayı memnuniyetlerini ve teşekkürlerini dile getirdiler.

MESİAD’ ın kent ve bölgeye ilişkin çalışmalarını takip ettiklerini, Mersin’in en önemli kuruluşlarından biri olduğunu belirttiler.

Otomotiv sektörüne yönelik görüşlerin aktarılmasının ardından ziyarete son verildi.

Bu site, size daha iyi bir tarama deneyimi sunmak için çerezler kullanmaktadır. Bu web sitesinde gezinerek, çerez kullanımımızı kabul etmiş olursunuz.