MESİAD MTOSB’Yİ ZİYARET ETTİ 

MESİAD MTOSB’Yİ ZİYARET ETTİ

 

Mersin Sanayicileri ve İş İnsanları Derneği (MESİAD) Yönetim Kurulu Başkanı Hasan Engin ve Başkan Yardımcıları Rıdvan Arıç, Abuzer Yavuz, Sibel İnandı ile Yönetim Kurulu’ndan; Umut Çelik, Mehmet Ali Akdemir, Bahattin Uzadalı, Ayla Gündoğdu ve OsmanTuran; Mersin Tarsus Organize Sanayi Bölgesi (MTOSB)’ yi ziyaret etti.

 

MTOSB Yönetim Kurulu Başkanı Sabri Tekli ve Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Seyfetullah Işık, MTOSB Bölge Müdürü Halil Yılmaz; MESİAD Başkanı Hasan Engin ve Yönetim Kurulu’na ziyaretlerinden dolayı teşekkürlerini sundu.

 

Başkan Tekli; MTOSB’ de yer alan Model Fabrika ve bölge ile ilgili bilgilendirmede bulundu. Mersin’ deki sanayicilerin hakkının verilmesi gerektiğini dile getirdi ve kentin en önemli probleminin ulaşım olduğunu vurguladı. Ulaşım sorunundan dolayı çoğu projenin gerçekleşmediğini belirtti.

 

MESİAD Başkanı Hasan Engin, Başkan Sabri Tekli ve Yönetim Kurulu’nu tebrik ederek sözlerine başladı. Konuşmasına devam eden Engin; “MTOSB, bölgenin parlayan yıldızıdır. MESİAD Başkanı olarak amacımız; Mersin’e Sanayi Odası’nın kurulmasıdır. Mersin, gelişmekte olan olan Çukurova havzasındadır. Marmara havzasına alternatif konumdadır. MESİAD olarak dile getirdiğimiz projeler, yatırımlar gerçekleşirse Mersin; bölgenin ve ülkemizin çekim merkezi olacak” dedi.

 

Bu site, size daha iyi bir tarama deneyimi sunmak için çerezler kullanmaktadır. Bu web sitesinde gezinerek, çerez kullanımımızı kabul etmiş olursunuz.