MESİAD BAŞKANI HASAN ENGİN’İN BAYRAM MESAJI

MESİAD BAŞKANI HASAN ENGİN’İN BAYRAM MESAJI

Mersin Sanayicileri ve İş İnsanları Derneği (MESİAD) Yönetim Kurulu Başkanı Hasan Engin bayram nedeniyle yayımladığı mesajında;

“Ülkemizde yaşadığımız büyük deprem felaketleri ve bütün olumsuzlukları bir nebze de olsa unutmak için bayramlar önemlidir.

Küresel kriz sonrası yaşanılan olumsuzlukların aşılması için hükümet ve diğer yetkililerimizin yatırımcıların önünü açması, rekabet etme gücünü artırması önemlidir. Yapılmasını beklediğimiz yapısal reformlar gerçekleştirilerek sivil anayasa ve yeniden inşa sürecinin ülkemizin gündemine geleceğine inanıyoruz. Cumhuriyetimizin ikinci yüzyılında; üreticilerimiz ile sanayicilerimizin refaha eriştiği, iş barışı ve toplumsal barışın hüküm sürdüğü bir ülke bizim en büyük hayalimizdir.

Bayram vesilesiyle, dünyanın dört bir yanındaki çatışma, açlık ve sefaletlerin sona ermesini diliyor, iş dünyası başta olmak üzere tüm vatandaşlarımızın hoşgörü, barış ve kardeşlik duygularıyla Bayramını en içten dileklerimle kutluyorum” ifadelerini kullandı.

Bu site, size daha iyi bir tarama deneyimi sunmak için çerezler kullanmaktadır. Bu web sitesinde gezinerek, çerez kullanımımızı kabul etmiş olursunuz.