MESİAD BAŞKANI ENGİN’DEN TKDK İL KOORDİNATÖRÜ UYGUR’A ZİYARET

MESİAD BAŞKANI ENGİN’DEN TKDK İL KOORDİNATÖRÜ UYGUR’A ZİYARET

MESİAD Başkanı Hasan Engin, Tarım ve Kırsal Kalkınmayı Destekleme Kurumu (TKDK) Mersin İl Koordinatörü Beytullah Uygur’u ziyaret ederek çalışmalar ve hibeler hakkında bilgi aldı.

Mersin Sanayicileri ve İş İnsanları Derneği (MESİAD) Yönetim Kurulu Başkanı Hasan Engin sektörler ve yatırımlar hakkında bilgi almaya devam ediyor. Son olarak Tarım ve Kırsal Kalkınmayı Destekleme Kurumu Mersin İl Koordinatörü Beytullah Uygur’u ziyaret eden Başkan Engin, tarım ve hayvancılık sektörü ile sektör için verilen hibeler hakkında bilgi aldı.

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren TKDK İl Koordinatörü Beytullah Uygur, “Tarım ve hayvancılık başta olmak üzere kırsalda yatırım yapmaya devam ediyoruz. Mersin 42 şehir içerisinde en fazla hibe veren 13’üncü şehirdir. Hibe programlarımız sayesinde Mersin’de onlarca yatırım yapıldı” dedi.

Tarımı geleceğin sektörü olarak niteleyen Başkan Engin, dünya nüfusunun kalabalıklaşması ile tarım ve gıda ürünlerine ihtiyacın her geçen gün arttığını kaydetti. Engin, “Çukurova’nın gözde ili Mersin’de her türlü tarım ve hayvancılık yapılmaktadır. Verilen hibeler sayesinde her geçen gün üretim artmaktadır. İl Koordinatörümüzü başarılı çalışma ve hizmetlerinden ötürü kutluyor, başarılarının devamını diliyorum” ifadelerini kullandı.

Konuşmaların ardından Başkan Engin, İl Koordinatörü Beytullah Uygur’a MESİAD 30. Yıl plaketi takdim etti.

Bu site, size daha iyi bir tarama deneyimi sunmak için çerezler kullanmaktadır. Bu web sitesinde gezinerek, çerez kullanımımızı kabul etmiş olursunuz.