CHP İL YÖNETİMİ MESİAD’I ZİYARET ETTİ

CHP İL YÖNETİMİ MESİAD’I ZİYARET ETTİ

CHP Mersin İl Başkanı Adil Aktay ve İl Yönetimi, MESİAD’ı ziyaret ederek iş dünyasının sorun ve taleplerini dinledi.

Mersin İl Başkanı Adil Aktay, İl Sekreteri Koral Ömür, İl Başkan Yardımcıları Serhad Bektaş, Zafer Özbek, Şerife Arıcı Yıldız, Ali Erdemir, Kubilay Özsoy ve beraberindeki Yönetim Kurulu Üyeleri, Mersin Sanayici ve İş İnsanları Derneği’ni (MESİAD) ziyaret etti.

Kent ve ülke gündemi, yerel yönetimler, ekonomi ve hukuk sisteminin görüşüldüğü ziyarette MESİAD Başkanı Hasan Engin, kent ve ülke meclisleri çatısı altındaki siyasi partilerin uzlaşma içerisinde hareket etmesinin önemine değindi.

MESİAD’ın  kentimizin üreten STK’sı olduğunu belirten CHP Mersin İl Başkanı Adil Aktay, iş dünyasının ilettiği görüşlerin kendileri için önemli olduğunu söyleyerek MESİAD yönetimi tarafından bildirilen her hususun takipçisi olacaklarını kaydetti.

Toplantının sonunda ziyarette MESİAD Başkanı Hasan Engin, CHP Mersin İl Başkanı Adil Aktay’a MESİAD’ın 30. Yılı anısına plaket takdim etti.

Bu site, size daha iyi bir tarama deneyimi sunmak için çerezler kullanmaktadır. Bu web sitesinde gezinerek, çerez kullanımımızı kabul etmiş olursunuz.