MESİAD BAŞKANI ENGİN’DEN KOLUMAN’A ZİYARET

Mersin Sanayici ve İş İnsanları Derneği (MESİAD) Yönetim Kurulu Başkanı Hasan Engin, Koluman Motorlu Araçlar Tic. Ve San. A.Ş. Tarsus Şube İcra Kurulu Temsilcisi A. Bahattin Uzadalı’yı ziyaret ederek, çalışmaları hakkında bilgi aldı.

Bütün dünya ile birlikte ülkemizi etki altına alan COVİD-19 salgını nedeni ile sosyal mesafe ve tedbirlere uyularak yapılan ziyarette, MESİAD Yönetim Kurulu Başkanı Hasan Engin, salgın süresince üretime ve istihdama devam eden Koluman Motorlu Araçlar Tic. Ve San. A.Ş’yi kutlayarak başarılar diledi.  Başkan Engin, “Mercedes-Benz ortağı Koluman Motorlu Araçlar Tic. Ve San. A.Ş.’nin Türkiye ekonomisine ve istihdama katkısı büyüktür. Çalışmaları ve başarılarından dolayı kutluyorum” dedi.

Koluman Motorlu Araçlar Tic. Ve San. A.Ş. Tarsus Şube İcra Kurulu Temsilcisi A. Bahattin Uzadalı ise COVİD-19 pandemisi süresince ülke ekonomisine katkı sunmak için çalışmalarına aralıksız devam ettiklerini belirterek, “Otomotiv sektöründe lider kuruluşlar arasında yer almaktayız. Ülkemizin ekonomisine katkı sunmaktan büyük mutluluk duyuyoruz” ifadelerini kullandı.

Konuşmaların ardından ziyaret fotoğraf çekimi ile sona erdi.

Bu site, size daha iyi bir tarama deneyimi sunmak için çerezler kullanmaktadır. Bu web sitesinde gezinerek, çerez kullanımımızı kabul etmiş olursunuz.