MESİAD, TARSUS TSO İLE GÖRÜŞ ALIŞVERİŞİNDE BULUNDU

Mersin Sanayici ve İş İnsanları Derneği (MESİAD) Yönetim Kurulu Başkanı Hasan Engin, Tarsus Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı H. Ruhi Koçak ile bir araya gelerek görüş alışverişinde bulundu.

Tarsus’un Mersin ekonomisindeki yerinin önemine değinildiği toplantıda, Organize Sanayi Bölgeleri, bölgesel yatırımlar ve pandemi süreci değerlendirilerek, işbirliğinin önemine vurguda bulunuldu. MESİAD Başkanı Engin, “Tarsus hem Adana hem de Mersin için önemli bir üretim kaynağıdır. Gün geçtikçe de kent ve bölge ekonomisindeki yeri önem kazanmaktadır. İşbirlikleri ve uyum içinde çalışmalar sayesinde bu tarihi ilçemiz kentimiz ile birlikte daha da kalkınacaktır” dedi.

Tarsus Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı H. Ruhi Koçak, “Kentimizin sosyo-ekonomik gelişimine katkı sağlayacak tüm çalışmalarda, hedeflere ulaşmada beraber hareket etmeyi kendimize ilke ediniyoruz. Ülkemizin ve tarihi kentimiz Tarsus’un gelişmesine katkı sağlama misyonuna devam edeceğiz.” ifadelerini kullandı.

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti de dile getiren Koçak, MESİAD Başkanı Hasan Engin ve beraberindeki Yönetim Kurulu Üyesi Mehmet Ali Akdemir’e teşekkür etti. Kendi çalışmaları hakkında bilgi veren Koçak, MESİAD ile de her zaman iş birliği içerisinde olacaklarını belirtti.

Bu site, size daha iyi bir tarama deneyimi sunmak için çerezler kullanmaktadır. Bu web sitesinde gezinerek, çerez kullanımımızı kabul etmiş olursunuz.