HAYATIN HER ALANINDA EŞİTİZ PANELİ YOĞUN İLGİ GÖRDÜ

HAYATIN HER ALANINDA EŞİTİZ PANELİ YOĞUN İLGİ GÖRDÜ

Mersin Sanayicileri ve İş İnsanları Derneği’ nin de paydaşı olduğu Eşitlik Platformu tarafından 8 Mart Dünya Emekçi Kadınlar Günü etkinlikleri kapsamında “Hayatın Her Alanında Eşitiz” paneli, Yenişehir-Atatürk Kültür Merkezi’ nde gerçekleştirildi.

Mersin Üniversitesi Rehberlik ve Psikolojik Danışmanlık Anabilim Dalı Öğretim Üyesi Dr. Nurcan Çiçek moderatörlüğünde gerçekleşen panele; Yenişehir Belediye Başkanı Abdullah Özyiğit, KTTC Mersin Başkonsolosu Zalihe Mendeli, MESİAD Yönetim Kurulu Başkanı Hasan Engin ve birçok STK temsilcileri ile konuklar katılım sağladı.

Sinema ve tiyatro oyuncusu Şenay Gürler, Mersin Üniversitesi Tıp Fakültesi Adli Tıp Ana Bilim Dalı Öğretim Üyesi ve Karikatürist Prof. Dr. Halis Dokgöz, Mustafa Kemal Üniversitesi Halk Sağlığı Ana Bilim Dalı Öğretim Üyesi Prof. Dr. Tacettin İnandı’ nın panelist olarak katılım sağladığı etkinlik yoğun ilgi gördü. Panelistler, toplumsal eşitlik kavramı üzerinde konuşma ve sunumlar gerçekleştirdiler.

Bu site, size daha iyi bir tarama deneyimi sunmak için çerezler kullanmaktadır. Bu web sitesinde gezinerek, çerez kullanımımızı kabul etmiş olursunuz.