DEVA PARTİSİ’NDEN MESİAD’A ZİYARET  

DEVA PARTİSİ’NDEN MESİAD’A ZİYARET

 

Deva Partisi Genel Başkan Yardımcısı Mersin Milletvekili Mehmet Emin Ekmen ve Deva Partisi Mersin İl Başkanı Taner Işıkbay ve ekibi Mersin Sanayicileri ve İş İnsanları Derneği’ ni ziyaret ettiler.

 

Ziyarette; MESİAD Başkanı Hasan Engin ve MESİAD üyesi Adnan Gündoğdu, Deva Partisi heyeti ile bir araya gelerek kent ve bölge gündemi üzerine görüşmeler yaptılar.

 

Deva Partisi Genel Başkan Yardımcısı Mersin Milletvekili Mehmet Emin Ekmen, MESİAD’ın çalışmalarını yakından takip ettiğini dile getirdi ve MESİAD ile ortak paydalarının Mersin olduğunu belirtti.

 

MESİAD Yönetim Kurulu Başkanı Hasan Engin, Deva Partisi Genel Başkan Yardımcısı Mehmet Emin Ekmen’in Mersin’i önemsediğini, başta Türkiye Büyük Millet Meclisi olmak üzere her fırsatta kentimize yönelik sorunları dile getirdiğini vurguladı. Başkan Engin bu anlamda kendisini tebrik ederek teşekkürlerini dile getirdi.

Bu site, size daha iyi bir tarama deneyimi sunmak için çerezler kullanmaktadır. Bu web sitesinde gezinerek, çerez kullanımımızı kabul etmiş olursunuz.