CUMHUR İTTİFAKI MERSİN BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE BAŞKAN ADAYI SERDAR SOYDAN’DAN MESİAD’A ZİYARET

CUMHUR İTTİFAKI MERSİN BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE BAŞKAN ADAYI SERDAR SOYDAN’DAN MESİAD’A ZİYARET

Cumhur İttifakı Mersin Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Serdar Soydan ve ekibi Mersin Sanayicileri ve İş İnsanları Derneği (MESİAD)’ı ziyaret etti.

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren MESİAD Başkanı Hasan Engin; MESİAD’ın kent ve bölge gündemini takip ederek projeler ürettiğini belirtti. Başkan Engin açıklamasında: “MESİAD’ın gündeme getirdiği projeler arasında kentimiz için önem arz eden Pamukluk Barajı içme ve sulama suyu projesidir. Bu projeyi ilk olarak MESİAD dile getirmiştir” ifadelerini kullandı. Başkan Engin konuşmasında kentin en önemli sorunu olan ulaşım ve kentsel dönüşüm gibi konulara değindi.

Cumhur İttifakı Mersin BüyükşehirBelediye Başkan Adayı Serdar Soydan; ev sahipliğinden dolayı MESİAD Yönetim Kurulu Başkanı Hasan Engin ve tüm üyelere teşekkür ederek sözlerine başladı. Konuşmasına devam eden Soydan:” 13 ilçemizde bir araştırma yaptık ve araştırma sonunda Mersin’in en önemli önceliğinin ulaşım olduğu ortaya çıktı. Bu bağlamda bizler de ulaşım master planının revize edilmesi gerektiğini düşünüyoruz” dedi. MESİAD’ın faaliyetlerini yakından takip ettiğini de dile getiren Soydan, MESİAD’ın bölgemize ve kentimize yönelik sorunları her zaman dile getirdiğini ve ürettiği projelerin de onaydan geçtiğini vurguladı.

Bu site, size daha iyi bir tarama deneyimi sunmak için çerezler kullanmaktadır. Bu web sitesinde gezinerek, çerez kullanımımızı kabul etmiş olursunuz.