BAŞKAN ENGİN, ROTABUSİNESS DERGİSİ ÖDÜL TÖRENİNE KATILDI

BAŞKAN ENGİN, ROTABUSİNESS DERGİSİ ÖDÜL TÖRENİNE KATILDI

MESİAD adına seçici kurulda yer alan Başkan Hasan Engin, ROTABusiness Dergisi tarafından ‘Mersin İş ve Ekonomi Ödülleri’nin verildiği törene katıldı.

Rota Business Dergisi tarafından düzenlenen İş ve Ekonomi Ödülleri töreni NOAX Otel’de yapıldı. Mersin Sanayicileri ve İş İnsanları Derneği(MESİAD) Başkanı Hasan Engin de düzenlenen törene katıldı. Törene Başkan Engin’in yanı sıra Mersin Büyükşehir Belediye Başkanı Vahap Seçer, Mersin Üniversitesi Rektörü Ahmet Çamsarı, Yenişehir Belediye Başkanı Abdullah Özyiğit ve Akdeniz Belediye Başkanı Mustafa Gültak’ın yanı sıra iş dünyasının temsilcileri ve çok sayıda davetli katıldı.

Rota Business Dergisi ‘Mersin İş ve Ekonomi Ödülleri’nin seçici kurulunda MESİAD Başkanı Hasan Engin, Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Ayhan Kızıltan, Mersin Tarsus Organize Sanayi Bölgesi Başkanı Sabri Tekli, Ticaret Borsası Başkanı Abdullah Özdemir, AKİB Başkanlar Kurulu üyesi Hüseyin Arslan ve GİŞKAD Başkanı Ayferi Tuğcu yer aldı. Seçici kurulda yer alan Başkan Engin,  teşekkür plaketini Mersin Büyükşehir Belediye Başkanı Vahap Seçer’den aldı.  Öte yandan çevre kategorisinde ödüle layık görülen Çevdosan firmasına ödülünü Başkan Hasan Engin verdi.

BAŞKAN ENGİN “ÖDÜLLER FİRMALAR İÇİN İTİCİ GÜÇTÜR”

 

Düzenlenen ödül töreni ile ilgili konuşan Başkan Hasan Engin, başta gecede ödül alan firmalar olmak üzere Mersin’de bulunan ve ekonomiye değer katan tüm firmaları ve geceyi düzenleyen ROTABusiness Dergisi’ni tebrik ederek başarılar diledi. Başkan Engin, ayrıca ödüllerin firmalar için itici bir güç olduğunu vurguladı. Başkan Engin, “İş dünyası olarak emek çeken, yoğun gayret sarf eden, istihdam oluşturan ve ihracat yapan firmaları takdir etmek gerçekten çok önemli. İçinde bulunduğumuz süreçte özellikle ekonominin tüm sıkıntılarına rağmen, mücadeleden vazgeçmeden büyük bir azimle çalışan iş dünyasının değerli temsilcilerini kutluyorum. ” şeklinde konuştu.

Gecede ödül verilen diğer kategoriler ve firmalar şu şekilde;

Sanayi Kategorisi: Çukurova İnşaat Makinaları Sanayi (ÇİMSATAŞ)

 

Lojistik Kategorisi: Ceynak Lojistik

 

İhracat Kategorisi: Aves Enerji Yağ ve Gıda Sanayi

 

Girişimcilik Kategorisi: Seyhan Palet

 

Tarım Kategorisi: SBR Tarım

 

Eğitim Kategorisi: Toros Üniversitesi

 

Sağlık Kategorisi: Mersin Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi

 

Turizm Kategorisi: Ulu Resort Hotel

 

Çevre Kategorisi: Çevdosan

 

Jüri Özel Ödülü: Trakya Cam

Bu site, size daha iyi bir tarama deneyimi sunmak için çerezler kullanmaktadır. Bu web sitesinde gezinerek, çerez kullanımımızı kabul etmiş olursunuz.