KİTAP FUARINDA MESİAD STANDINA YOĞUN İLGİ

KİTAP FUARINDA MESİAD STANDINA YOĞUN İLGİ

 

  1. CNR Mersin Kitap Fuarı’nda Mersin Sanayicileri ve İş İnsanları Derneği(MESİAD)’nin standına yoğun ilgi gösterildi. MESİAD standını başta Mersin Büyükşehir Belediye Başkanı Vahap Seçer ve Türkiye Gazeteciler Federasyonu Başkanı Yılmaz Karaca olmak üzere çok sayıda vatandaş ziyaret etti.

CNR Holding Pozitif Fuarcılık tarafından CNREXPO Yenişehir Fuar merkezinde bu yıl 5’incisi düzenlenen kitap fuarında MESİAD’ın açtığı stant büyük ilgi gördü. Mersin Büyükşehir Belediye Başkanı Vahap Seçer, Türkiye Gazeteciler Federasyonu Başkanı Yılmaz Karaca , MTSO Meclis Başkanı ve Yazar Hamit İzol, Büyükşehir Genel Sekreter Yardımcısı Haydar Ali Ulusoy, Mersin Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Kaya Tepe,  MTSO Yönetim Kurulu Üyesi İsa Çani, MTSO Meclis Üyesi Ahmet Akın, MESİAD üyeleri Murat Çani ve Zeynel Aydemir ile çok sayıda vatandaş MESİAD standını ziyaret ederek MESİAD Başkanı Hasan Engin ile bire araya geldi. MESİAD Yönetim Kurulu Başkanı Hasan Engin, gelen ziyaretçilerle yakından ilgilendi.

BAŞKAN ENGİN HAMİT İZOL’UN İMZA ETKİNLİĞİNE KATILDI

MTSO Meclis Başkanı ve Yazar Hamit İzol 5. CNR Mersin Kitap Fuarı’nda yeni çıkan ‘İsimsiz Bebek’ adlı kitabını okuyucuları için imzaladı. Hamit İzol’un imza ve söyleşisine MESİAD Başkanı Hasan Engin de katıldı. Başkan Engin kendisi için kitabını imzalayan Hamit İzol’u tebrik ederek başarılar diledi.

ENGİN, KİTAP FUARINDA FİKRİ SAĞLARI ZİYARET ETTİ

Önceki dönemlerde Kültür Bakanlığı ve Mersin Milletvekilliği yapan Fikri Sağlar’ı imza standına ziyaret eden Başkan Hasan Engin için Sağlar, Çöküş adlı kitabını imzaladı. Başkan Engin Fikri Sağlar’ı tebrik ederek başarılar diledi.

ENGİN “KİTAP FUARLARININ SAYISI ARTTIRILMALI”

Başkan Hasan Engin yaptığı açıklamada Mersin Kitap Fuarı için şu ifadeleri kullandı: “5’incisi düzenlenen kitap fuarı binlerce Mersinliyi ağırladı. Yazarları ve okurlarıyla buluşturan bu fuarı bir sonraki yıl Mersinliler dört gözle bekleyecek. Kitap fuarlarının sayılarının Mersin’de arttırılması gerekiyor. Kitap dostu Mersin halkı, bu fuarda gösterdiği ilgiyle mesajını verdi. Umarım bu kitap fuarları arttırılarak periyodik olarak her yıl yapılır. Fuarın ilk gününden beri standımızı açtık, MESİAD olarak biz her zaman desteklerimizi sürdürmeye devam edeceğiz.

 

Bu site, size daha iyi bir tarama deneyimi sunmak için çerezler kullanmaktadır. Bu web sitesinde gezinerek, çerez kullanımımızı kabul etmiş olursunuz.