BAŞKAN ENGİN “ÇUKUROVA İÇİN ORTAK GELECEK” TOPLANTISINA KATILDI

BAŞKAN ENGİN “ÇUKUROVA İÇİN ORTAK GELECEK” TOPLANTISINA KATILDI

Mersin ve Adana’ daki Odalar ile Sivil Toplum Örgütleri temsilcilerinin katıldığı “Çukurova İçin Ortak Gelecek” toplantısı gerçekleşti.

ÇUKUROVASİFED ev sahipliğinde Mersin Divan Oteli’ nde gerçekleşen toplantıya; Mersin Büyükşehir Belediye Başkanı Vahap Seçer,  Adana Büyükşehir Belediye Başkanı Zeydan Karalar, ÇUKUROVASİFED Başkanı Hüseyin Kış, TÜRKONFED önceki dönem Başkanı Süleyman Onatça, Mersin Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Ayhan Kızıltan, Mersin Ticaret ve Sanayi Odası Meclis Başkanı Hamit İzol, Mersin Sanayicileri ve İş İnsanları Derneği Başkanı Hasan Engin ve STK temsilcileri katılım sağladı.

Moderatörlüğünü Prof. Dr. Nejat Erk’in yaptığı toplantıda, Mersin ve Adana’nın iş-güç birliği yapması konusunda ortak görüşler aktarıldı. Çukurova’ nın gelişimi ve değişimi için iki kentin de ortak paydada buluşup, bölgenin cazibe merkezi haline gelmesi gerektiği vurgulandı.

 

Bu site, size daha iyi bir tarama deneyimi sunmak için çerezler kullanmaktadır. Bu web sitesinde gezinerek, çerez kullanımımızı kabul etmiş olursunuz.