“İŞ İNSANI GÖZÜYLE EKONOMİ DEMOKRASİ SİYASET” KİTABININ İMZA GÜNÜ GERÇEKLEŞTİ

 

 

“İŞ İNSANI GÖZÜYLE EKONOMİ DEMOKRASİ SİYASET” KİTABININ İMZA GÜNÜ GERÇEKLEŞTİ

MESİAD önceki dönem başkanlarından iş insanı Mustafa Güler’ in kaleme aldığı İş İnsanı Gözüyle Ekonomi Demokrasi Siyaset adlı  kitabın imza günü gerçekleşti.

Mersin Ticaret ve Sanayi Odası Konferans Salonunda gerçekleşen imza gününe; Mersin Büyükşehir Belediye Başkanı Vahap Seçer, Mezitli Belediye Başkanı Neşet Tarhan, MTSO Başkanı Ayhan Kızıltan, MTSO Meclis Başkanı Hamit İzol, MESİAD Yönetim Kurulu Başkanı Hasan Engin, MESİAD Yüksek İstişare Kurulu Başkanı Adnan Gündoğdu, Arbel Kurucu Başkanı Mahmut Arslan ve kentin önemli isimleri katıldı.

Programın açılış konuşmasını Prof. Dr. Yusuf Zeren yaptı ve kısa bilgilendirmelerde bulundu.

Sözü daha sonra İş İnsanı Mustafa Güler alarak kitabına yönelik açıklamalar yaptı ve kitabının yazılış süreci ile ilgili  katılımcılara bilgi verdi. Güler: ” Günümüzde ülkemizin geldiği nokta hepimizi düşündürüyor. Bir ülkede demokrasi olmazsa, ekonomi ve siyaset de olmaz. Hepsi bir bütündür. Bunları sağlamadan toplum refahı da gerçekleşemez” ifadelerini kullandı.

 

 

 

Bu site, size daha iyi bir tarama deneyimi sunmak için çerezler kullanmaktadır. Bu web sitesinde gezinerek, çerez kullanımımızı kabul etmiş olursunuz.