ALZHEİMER DERNEĞİ’NDEN MESİAD’A TEŞEKKÜR PLAKETİ

ALZHEİMER DERNEĞİ’NDEN MESİAD’A TEŞEKKÜR PLAKETİ

 

Alzheimer Derneği Mersin Şubesi, ‘Türkülerle Yaşam Konseri’ etkinliğinde Mersin Sanayicileri ve İş İnsanları Derneği’ne katkılarından dolayı teşekkür plaketi verdi.

Alzheimer Derneği Mersin Şubesi, Mersin Polifonik Korolar Derneği ve Toprak Kültür Sanat tarafından alzheimer hastalığına dikkat çekmek için ‘Türkülerle Yaşam Konseri’ etkinliği düzenlendi. Konsere MESİAD Başkanı Hasan Engin ve MESİAD Yönetim Kurulu Üyesi Ali Can’ın yanı sıra Tarsus Belediye Başkanı Haluk Bozdoğan ile çok sayıda davetli katıldı.

Yenişehir Atatürk Kültür Merkezi’nde düzenlenen konserin ardından Alzheimer Derneği Mersin Şube Başkanı Prof. Dr. Aynur Özge, Alzheimer Derneği’ne katkıda bulunan kurumlara teşekkür plaketlerini verdi. Prof. Dr. Aynur Özge, Alzheimer hastalığına farkındalık oluşturmak amacıyla kendilerine destek veren MESİAD’a teşekkür ederek MESİAD Başkanı Hasan Engin’e teşekkür plaketi takdim etti. Başkan Hasan Engin, yaptığı açıklamada alzheimer hastalığına dair duyarlılığın ve farkındalığın bu etkinlikle daha da ileriye taşındığını vurgulayarak,  MESİAD olarak insan sağlığına dair bütün girişimleri desteklemeye devam edeceklerini belirtti.  Başkan Engin, bu etkinliğin düzenlenmesinde katkıda bulunan herkese MESİAD adına teşekkür ettiğini dile getirdi.

 

Bu site, size daha iyi bir tarama deneyimi sunmak için çerezler kullanmaktadır. Bu web sitesinde gezinerek, çerez kullanımımızı kabul etmiş olursunuz.