AK PARTİ’DEN MESİAD’A ZİYARET

AK PARTİ’DEN MESİAD’A ZİYARET

Mersin Milletvekilleri Hacı Özkan ve Zeynep Gül Yılmaz ile AK Parti Mersin İl Başkanı Cesim Ercik MESİAD 16. Dönem Yönetim Kurulu’na hayırlı olsun ziyaretinde bulundu. Ziyarette kent yatırımları ve iş dünyasının talep ve önerileri görüşüldü.

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek konuşmasına başlayan MESİAD Başkanı Hasan Engin, “Kentimizin yatırımları ve sorunları için sürekli yerel yönetimler, milletvekilleri ve hükümet yetkilileri ile diyalog halindeyiz. Ülkemizin ve ilimizin kalkınması için birlikte hareket etmekte fayda vardır. Kente yatırım oluşturacak ve kenti geliştirecek kararlarda ortak akıl yürütmeliyiz, yan yana olmalı, birlikte adım atmalıyız” dedi.

Kentimizin her sorunu ile yakından ilgilendiklerini ifade eden Mersin Miletvekili Hacı Özkan, “Siyasi görüş ayrımı yapmadan her vatandaşımıza eşit hizmet sunmaya çalışıyoruz. Her Mersinlinin derdini derdimiz olarak kabul ediyoruz. Kentimizin her yatırımı ve olgusu ile yakından ilgilenen MESİAD’ın ve değerli Başkanının fikirleri bizim için kıymetlidir.” ifadelerini kullandı.

MESİAD’ın kentimizde üstlendiği rolün takdir edilmesi gerektiğini söyleyen Mersin Milletvekili  Zeynep Gül Yılmaz ise, “Kentimizin kalkınması için birlikte hareket ederek sorunları birinci ağızlardan dinlemek için STK’larımız ile yakın temas içerisindeyiz. STK’ların bizlere bildirdiği hususları değerlendirip, çözüm yolunu bulmaya çalışıyoruz” şeklinde konuştu.

AK Parti Mersin İl Başkanı Cesim Ercik, Mersin’de istenilen yatırımların gerçekleşmesi için Milletvekilleri ve Hükümet yetkilileri yoğun bir şekilde çalıştıklarını ifade ederek, “Türkiye’nin her renginin yaşadığı Mersin’de herkese eşit yaklaşım içerisinde yatırımlarımızı yapıyor, bölgenin kalkınması için çaba harcıyoruz. MESİAD kentimizin her durumu ile yakından ilgilenen aktif bir STK’dır. Kentimize sunduğu katkılardan dolayı MESİAD’a ve değerli MESİAD Başkanı Hasan Engin’e teşekkür ederim” dedi.

Ziyarette bölgesel yatırımlar, OSB-Otoban bağlantı yolu başta olmak üzere birçok proje ve yatırımın yanı sıra kent meclisleri üzerine görüşüldü.

Ziyarette yer alan AK Parti Mersin İl Başkan Yardımcısı Mehmet Özgenç, Toroslar İlçe Başkanı Bekir Topçu, Akdeniz İlçe Başkanı Emin Genç ve Yönetim Kurulu Üyeleri de MESİAD Yönetim Kuruluna başarılar diledi.

Bu site, size daha iyi bir tarama deneyimi sunmak için çerezler kullanmaktadır. Bu web sitesinde gezinerek, çerez kullanımımızı kabul etmiş olursunuz.