TÜRKİYE’NİN EN BÜYÜK ECZANESİ ÜYEMİZ ŞİFA ECZANESİ AÇILDI

TÜRKİYE’NİN EN BÜYÜK ECZANESİ ÜYEMİZ ŞİFA ECZANESİ AÇILDI

Mersin Sanayicileri ve İş İnsanları Derneği (MESİAD) üye firmalarından ve aynı zamanda Türkiye’nin en büyük eczanesi olan Şifa Eczanesi’nin açılışı gerçekleştirildi.

Mersin Büyükşehir Belediye Başkanı Vahap Seçer’in yanı sıra kent protokolünden çok sayıda davetlinin katılımı ile gerçekleşen açılış törenine; MESİAD Yönetim Kurulu Başkanı Adnan Gündoğdu da katılarak, işletme sahibi Serhat Mankuli ve ekibini tebrik etti.

Açılış konuşmasını yapan Serhat Mankuli, “Şifa niyetine Şifa Eczanemizin açılışına hepiniz hoş geldiniz. Açılışımızda sizlerle birlikte olmaktan onur duyuyorum. Bizim için bu önemli günde bizi yalnız bırakmadığınız için size ayrı ayrı teşekkür ediyorum. Toroslar’da ‘bu kadar büyük bir eczaneye ne gerek var?’ bu soruya defalarca duydum. Niyet ettiğimiz ilk günden bugüne kadar bu sözle çok karşılaştım fakat biz Toroslarımızın, Mersinimizin bunun fazlasını hak ettiğine inanarak yola çıktık” dedi.

 

 

Bu site, size daha iyi bir tarama deneyimi sunmak için çerezler kullanmaktadır. Bu web sitesinde gezinerek, çerez kullanımımızı kabul etmiş olursunuz.