MÜSİAD MERSİN YÖNETİMİ, MESİAD’I ZİYARET ETTİ

MÜSİAD MERSİN YÖNETİMİ, MESİAD’I ZİYARET ETTİ

MÜSİAD Mersin Şube Başkanı Serdar Yıldızgörer ve yönetim kurulu üyeleri, Mersin Sanayici ve İş İnsanları Derneği Yönetim Kurulu Başkanı Hasan Engin’i ziyaret etti.

Müstakil Sanayici ve İş Adamları Derneği (MÜSİAD) Mersin Şube Başkanı Serdar Yıldızgörer ve Yönetim Kurulu Üyeleri Ramazan Çetinkaya, Metin Tümen, Şube Sekreteri Ertuğrul Kiriş, Mersin Sanayici ve İş İnsanları Derneği (MESİAD) Yönetim Kurulu Başkanı Hasan Engin’i ziyaret ettiler.

Ziyarette, MESİAD Yönetim Kurulu Üyeleri Mehmet Ali Akdemir, Abuzer Yavuz, Fevzi Poyraz da hazır bulundu. Sosyal mesafe kurallarına uygun olarak gerçekleştirilen ziyarette, pandemi sürecinin ülke ekonomisine ve iş dünyasına etkileri ile kent gündemi ve kentte yapımı devam eden projeler konuşularak, fikir alışverişinde bulunuldu.  Yapımı devam eden Çukurova Bölgesel Havaalanı’nın tamamlanması ile birlikte kent ekonomisinin canlanacağı vurgusu yapıldı.

MÜSİAD tarafından Temmuz ayında organize edilecek ‘1. Bölgesel Dijital Expo Fuarı’nın detayları hakkında da bilgi veren Başkan Yıldızgörer, 7-8 Temmuz günleri arasında online, 9-13 Temmuz günlerinde ise offline ziyaret edilebilecek fuarın Mersin’in yanı sıra; Adana, Antalya, Alanya, Burdur, Denizli, Fethiye, Isparta, Kahramanmaraş, Muğla ve Uşak illerini kapsadığını söyledi.

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Başkan Engin ise gerek fuarda gerekse bölgesel projelerde MÜSİAD ile her zaman iş birliği içerisinde olacaklarını belirtti.

Bu site, size daha iyi bir tarama deneyimi sunmak için çerezler kullanmaktadır. Bu web sitesinde gezinerek, çerez kullanımımızı kabul etmiş olursunuz.