MTSO’DAN MESİAD’A ZİYARET

Mersin Ticaret ve Sanayi Odası (MTSO) Yönetim Kurulu Başkanı Hakan Sefa Çakır ve Meclis Başkanı Hamit İzol, Yönetim Kurulu Üyeleriyle MESİAD’ı ziyaret ederek, geçtiğimiz ay yapılan genel kurulda başkanlığa seçilen Adnan Gündoğdu ve Yönetim Kurulunu tebrik etti.
“MESİAD’a geldiğimde ailemize gelmiş gibi hissediyorum” diyen MTSO Yönetim Kurulu Başkanı Çakır, önümüzdeki süreçte birlikte güzel çalışmalara imza atacaklarına inandığını söyledi.

MESİAD’da bundan sonra üretilecek yeni projelerle çıtanın daha da yukarı taşınmasını beklediklerini söyleyen MTSO Meclis Başkanı Hamit İzol ise, “Bugüne kadar Mersin Üniversitesi’nin kuruluşundan OSB kuruluşuna kadar birçok yatırımda MESİAD’ın da emeği var. Bu dernek kente önemli katkılar sundu” dedi.

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren MESİAD Başkanı Adnan Gündoğdu ise, “MTSO Meclisinde MESİAD’ın birçok üyesi var. Bundan önce olduğu gibi bundan sonra da birlik beraberlik içinde bu kent için çalışmaya devam edeceğiz” ifadelerini kullandı.
Bu site, size daha iyi bir tarama deneyimi sunmak için çerezler kullanmaktadır. Bu web sitesinde gezinerek, çerez kullanımımızı kabul etmiş olursunuz.