MHP MERSİN MİLLETVEKİLİ DR.LEVENT UYSAL UYSAL’DAN MESİAD’A ZİYARET 

MHP MERSİN MİLLETVEKİLİ DR.LEVENT UYSAL UYSAL’DAN MESİAD’A ZİYARET

 

Mersin Milletvekili Levent Uysal, MESİAD’ı ziyaret ederek, yönetim kurulu üyeleri ile bölgesel yatırımlarla ilgili sohbet etti.

 

Mersin Milletvekili Dr. Levent Uysal beraberindeki heyetle Mersin Sanayicileri ve İş İnsanları Derneği’ni (MESİAD) ziyaret etti.

 

MESİAD’ın ve iş dünyasının görüşlerinin kendileri için önemli olduğunu söyleyen Levent Uysal, Mersinliler tarafından iletilen her konuyla ilgilendiklerini aktardı.

 

Kentin her kesimiyle bir araya gelip vatandaşlara kulak verdiği için Levent Uysal ve beraberindeki heyete teşekkür eden MESİAD Başkanı Hasan Engin, “Kentimizin bütün vekilleri MESİAD’ı kendi evleri olarak görebilirler. Kent yararına olan her konuda kentimizin Milletvekilleriyle birlikte hareket etmeye hazırız” dedi.

 

Ziyarette; turizm bölgeleri, Ana Konteyner Limanı, Çeşmeli-Taşucu Otoyol projesi başta olmak üzere birçok bölgesel yatırım hakkında görüşler belirtildi.

Bu site, size daha iyi bir tarama deneyimi sunmak için çerezler kullanmaktadır. Bu web sitesinde gezinerek, çerez kullanımımızı kabul etmiş olursunuz.