MESİAD’DAN YENİ ÜYEMİZ KOCAMAN TRANSPORT’A ZİYARET

MESİAD’DAN YENİ ÜYEMİZ KOCAMAN TRANSPORT’A ZİYARET

MESİAD Yönetim Kurulu Başkanı Hasan Engin, beraberindeki Yönetim Kurulu Üyeleri Sibel İnandı, Umut Çelik ve üye firmamız Asilzade A.Ş. sahibi Mehmet Atille MESİAD üyeliği kabul edilen Kocaman Transport firmasını ziyaret ettiler.

Başkan Hasan Engin, MESİAD ailesine hoş geldiniz diyerek sözlerine başladı. Konuşmasına devam eden Engin, sektördeki başarılarından dolayı kendilerini tebrik etti.

Kocaman Transport Genel Müdürü Ahmet Alper Sevim, MESİAD’da olmaktan memnuniyet duyduğunu belirterek sektöre ilişkin bilgilendirmelerde bulundu. Uluslararası ağır nakliyat üzerine çalıştıklarını ifade etti ve “Geçen yıla göre bu yıl taşımacılık sektörü daha iyi durumda. İşlerimiz yoğunlaşmaya başladı. Biz firma olarak Türkiye ve Avrupa’dan Azerbaycan’a nakliye yapıyoruz. Ülkemizde ilk olarak 45 metre uzunluğunda petrol platformu borularınıTürkiye’den Bakü’ye taşıdık” dedi.

Bu site, size daha iyi bir tarama deneyimi sunmak için çerezler kullanmaktadır. Bu web sitesinde gezinerek, çerez kullanımımızı kabul etmiş olursunuz.