MESİAD’DAN DEVA PARTİSİ’NE İADE-İ ZİYARET

MESİAD’DAN DEVA PARTİSİ’NE İADE-İ ZİYARET

Mersin Sanayicileri ve İş İnsanları Derneği (MESİAD) Başkanı Hasan Engin ve beraberindeki yönetim kurulu üyeleri Demokrasi ve Atılım Partisi (DEVA) Mersin İl Başkanlığı’na iade-i ziyarette bulundu.

DEVA Partisi İl Başkanı Cenk Cenkçimenoğlu ve parti yöneticilerinin de katıldığı ziyarette kentin; tarım, lojistik, turizm gibi önde gelen sektörel konularına dair karşılıklı görüş alışverişinde bulunuldu.

MESİAD Başkanı Hasan Engin burada yaptığı konuşmada, MESİAD’ın amacının kentin geleceği adına projeler üretip, bu projeleri siyasilerin de desteği ile hayata geçirmek olduğunu kaydetti. MESİAD Başkanı Engin “Bu doğrultuda da tüm siyasi partilerimiz ile karşılıklı görüş alışverişinde bulunmaya önem veriyoruz” ifadelerini kullandı.

DEVA Partisi Mersin İl Başkanı Cenk Cenkçimenoğlu ise konuşmasında MESİAD’ın Mersin ve bölge için önemine değinerek “Kurulduğu günden itibaren siyaset üstü bir tavırla her daim Mersin ve Çukurova Bölgesi’nin kalkınması için faaliyet gösteren MESİAD ailesi ve Başkanımız Hasan Engin ile yönetim kuruluna ziyaretlerinden dolayı teşekkür ediyorum” dedi.

 

Bu site, size daha iyi bir tarama deneyimi sunmak için çerezler kullanmaktadır. Bu web sitesinde gezinerek, çerez kullanımımızı kabul etmiş olursunuz.