MESİAD’DAN AVES’E TEBRİK ZİYARETİ

MESİAD’DAN AVES’E TEBRİK ZİYARETİ

MESİAD Yönetim Kurulu, İSO 500 listesinde yer almalarından dolayı Aves Enerji Yağ ve Gıda San. A.Ş.’ye  tebrik ziyaretinde bulundu.

MESİAD Yönetim Kurulu Başkanı Hasan Engin ve beraberindeki Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Rıdvan Arıç, Yönetim Kurulu Üyeleri Mehmet Ali Akdemir, Seyfetullah Işık, Mehmet Avcılar ve Sait Dervişoğlu, İstanbul Sanayi Odası (İSO) tarafından düzenlenen Türkiye’nin Birinci 500 Büyük Sanayi Kuruluşu 2020 yılı listesinde yer alan Aves Enerji Yağ ve Gıda San. A.Ş.’ye tebrik ziyaretinde bulundu.

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Aves Enerji Yağ ve Gıda San. A.Ş. Yönetim Kurulu Başkanı Senan İdin, Avrupa standartlarına sahip fabrikada yaklaşık 400 kişiye istihdam sağladıklarını belirterek, MESİAD Başkanı Engin ve beraberindeki Yönetim Kurulu Üyelerine ziyaretlerinden dolayı teşekkür etti.

MESİAD üyesi Aves Enerji Yağ ve Gıda San. A.Ş.’ye başarılarının devamını dileyen MESİAD Başkanı Hasan Engin, İSO 500 tebrik plaketini Yönetim Kurulu Başkanı Senan İdin’e takdim etti.

Bu site, size daha iyi bir tarama deneyimi sunmak için çerezler kullanmaktadır. Bu web sitesinde gezinerek, çerez kullanımımızı kabul etmiş olursunuz.