MESİAD’DAN ARBEL’E TEBRİK ZİYARETİ

MESİAD’DAN ARBEL’E TEBRİK ZİYARETİ

MESİAD Yönetim Kurulu, İSO 500 listesinde yer almalarından dolayı Arbel A.Ş.’ye tebrik ziyaretinde bulundu.

MESİAD Yönetim Kurulu Başkanı Hasan Engin ve beraberindeki Yönetim Kurulu Üyeleri Mehmet Ali Akdemir, Sibel İnandı ve Sait Dervişoğlu, İstanbul Sanayi Odası (İSO) tarafından düzenlenen Türkiye’nin Birinci 500 Büyük Sanayi Kuruluşu 2020 yılı listesinde yer alan Arbel A.Ş.’ye tebrik ziyaretinde bulundu.

Ziyaretten duydukları memnuniyeti dile getiren Arbel A.Ş. Onursal Başkanı Mahmut Arslan ve Kurucu Başkan Hasan Arslan, Durum Gıda San ve Tic. A.Ş Genel Müdürü Gülçin Arslan Hazar ile Hümay Lojistik Yönetim Kurulu Başkanı genç girişimci Mahmut Arslan, MESİAD Başkanı Engin ve beraberindeki Yönetim Kurulu Üyelerine teşekkür ettiler.

3 bin kişiye yakın doğrudan istihdam sağladıklarını belirten Onursal Başkan Mahmut Arslan,  “Kentimiz Mersin ve ülkemizi seviyoruz, yatırımlarımıza devam ediyoruz. Güçlü Mersin ve güçlü Türkiye için her zaman çalışmalarımız devam edecektir” dedi.

Arbel A.Ş. Kurucu Başkanı Hasan Arslan ise, “MESİAD kentimize ve iş dünyasına sahip çıkmaktadır. Ortaya koyduğu projeler ve üstlendiği rollerle kentimizin en önemli STK’sı konumuna gelmiştir. MESİAD’ın 30. Yılını kutluyoruz” ifadelerini kullandı.

Ar-Ge çalışmaları sonucu birçok ilk ve başarıya imza attıklarını aktaran Durum Gıda San ve Tic. A.Ş Genel Müdürü Gülçin Arslan Hazar, “Kendi yatırımlarımızın yanında sektörlerinde köklü geçmişe sahip markaları da bünyemize dahil ederek üretimlerimizi arttırdık” şeklinde konuştu.

“İSO 500’de  yer alan her firmamız ayrı ayrı bizleri mutlu etmiştir” diyen MESİAD Başkanı Hasan Engin, “Hem ülkemizde hem de yurt dışındaki üretimleri ile sektörün liderleri arasında yer alan Arbel’e başarılarının devamını diliyorum. Kentimizi sağladıkları sosyal destek ve yatırımlarından dolayı Arbel ailesine teşekkür ederim” dedi.

 

 

Bu site, size daha iyi bir tarama deneyimi sunmak için çerezler kullanmaktadır. Bu web sitesinde gezinerek, çerez kullanımımızı kabul etmiş olursunuz.