MESİAD’DAN ANLAMLI İFTAR

MESİAD’ın Mersin Yardım ve İyilik Vakfı Özel Huzurevi ve Yaşlı Bakım Merkezi’nde düzenlediği iftar yemeğinde MESİAD Yönetim Kurulu başta olmak üzere iş dünyasından birçok isim katılım gösterdi.
Anlamlı gecede, Mersin Yardım ve İyilik Vakfı Yönetim Kurulu Başkanı Gürkan Aslan, iftar sofrasında yaşlılara desteğin önemine değindiler.
MESİAD Başkanı Adnan Gündoğdu, yaşlıların bir gün değil her gün hatırlanması gerektiğini, daima onların yanında olduklarını ve buna benzer programlar ile daha sık bir araya geleceklerini söyleyerek; ev sahibi Mersin Yardım ve İyilik Vakfına ve konuklara anlamlı iftar sofrasında bulundukları için teşekkür etti.
İş dünyasından birçok değerli ismin yer aldığı iftar yemeğine Mersin Büyükşehir Belediyesi Başkan Danışmanı Bedrettin Gündeş, Başkanı Adnan Gündoğdu, MESİAD Başkanlar Kurulu Başkanı Mustafa Güler, MEP Başkanı Servet Özkaya, MESİAD önceki dönem başkanlarından Ali Doğan ve Ahmet Akkurt, MESİAD Yönetim Kurulu Üyeleri, MESİAD üyesi Emin Ucuz, Fahri Üyeler Abdullah Ayan, Faik Burakgazi, Mersin Yardım ve İyilik Vakfı Yönetim Kurulu Başkanı Gürkan Aslan, Başkan Vekili Musa Yılmaz, Yönetim Kurulu Musahip Üyesi Abdurrahman Ökmez, Mütevelli Heyet Üyesi ve aynı zamanda MEPİAD Başkanı Özcan Demir, Vakıf Müdürü Canan Kubat katılım gösterdi.
Bu site, size daha iyi bir tarama deneyimi sunmak için çerezler kullanmaktadır. Bu web sitesinde gezinerek, çerez kullanımımızı kabul etmiş olursunuz.