MESİAD YÖNETİM KURULU ÜYELERİ ve EŞLERİ HUKÖY’ DE BİR ARAYA GELDİ

MESİAD YÖNETİM KURULU ÜYELERİ ve EŞLERİ HUKÖY’ DE BİR ARAYA GELDİ

6 Şubat 2022 Pazar günü, MESİAD Yönetim Kurulu üyeleri ve eşleri HUKÖY’ de kahvaltı organizasyonunda bir araya geldiler.

MESİAD Yönetim Kurulu kaynaşma kahvaltısına, Başkan Hasan Engin başta olmak üzere Yönetim Kurulu Başkan Yardımcıları Sibel İnandı, Seyfetullah Işık ve Abuzer Yavuz, MESİAD Genel Sekreteri Umut Çelik, MESİAD Saymanı Mehmet Ali Akdemir, MESİAD Yönetim Kurulu Üyesi Osman Turan, Ayla Gündoğdu ve Filiz Burakgazi; eşleri ve çocukları ile katılım sağladı.

MESİAD üye firmalarından HUKÖY’ de gerçekleşen buluşmada Yönetim Kurulu üyeleri ve aileleri keyifli vakit geçirirken, doğa ile iç içe olmaktan da mutluluk duydular.

Doğanın kalbindeki konumuyla 300 dönümlük ormanlık alan içerisinde yer alan işletme, doğa dostu olarak adını duyuran HUKÖY; minimal mimari yapısı ve modern tasarımı ile Mersin’ de bir ilki gerçekleştirmiştir. Doğaya, çevreye ve ekolojiye zarar vermeyen oluşumu ile Türkiye’ de doğa turizmine örnek olması gereken bir yapıya sahiptir.

MESİAD Başkanı Hasan Engin, ev sahipliğinden dolayı HUKÖY işletme sahipleri Seyfetullah Işık ve Kemal Kurt’ a teşekkürlerini iletti.

Kahvaltıya katılım sağlayan Yönetim Kurulu üyeleri ve aileleri HUKÖY’ den oldukça memnun ayrıldılar.

Bu site, size daha iyi bir tarama deneyimi sunmak için çerezler kullanmaktadır. Bu web sitesinde gezinerek, çerez kullanımımızı kabul etmiş olursunuz.