MESİAD BAŞKANI ENGİN’DEN SERTEL VİDA METAL A.Ş.’YE GEÇMİŞ OLSUN ZİYARETİ

MESİAD BAŞKANI ENGİN’DEN SERTEL VİDA METAL A.Ş.’YE GEÇMİŞ OLSUN ZİYARETİ

 

Mersin Sanayicileri ve İş İnsanları Derneği (MESİAD) Yönetim Kurulu Başkanı Hasan Engin, MESİAD Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Rıdvan Arıç ve Yönetim Kurulu Üyesi Uğur Kuzucu ile birlikte geçtiğimiz günlerde meydana gelen yangın için Sertel Vida Metal A.Ş. Yönetim Kurulu Başkanı Serhat Servet Dövenci’ye ‘geçmiş olsun’ ziyaretinde bulundu.

Yaşanan yangından dolayı üzüntülerini dile getiren Başkan Engin, can kaybının olmamasının sevindirici olduğunu kaydetti.

Sertel Vida Metal A.Ş. Yönetim Kurulu Başkanı Serhat Servet Dövenci, “Bütün belediyelerimiz gerek itfaiye araçlarıyla, gerekse su tankerler ile müdahale etti. Çok şükür hiçbir arkadaşımız en ufak bir zarar almadı. Tek sevincimiz çalışan kardeşlerimizin en ufak bir zarar görmemesidir. Bizleri bu zor günde yalnız bırakmayıp, arayan, soran, sosyal medyada geçmiş olsun dileklerini ileten bütün herkese teşekkür ediyorum” dedi.

 

Bu site, size daha iyi bir tarama deneyimi sunmak için çerezler kullanmaktadır. Bu web sitesinde gezinerek, çerez kullanımımızı kabul etmiş olursunuz.